Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

instantCalc 0.3

Kategoria: Matematyka i fizyka
Producent: Mksoftware.org
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 10.12.2008
Rozmiar: 343 Kb
System operacyjny: Windows 95, 98, ME, 2000, XP, 2003, Vista, NT
Liczba pobrań: 1094

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis instantCalc 0.3

 

instantCalc jest bezpłatną aplikacją firmy mkSoftware, przeznaczoną do wykonywania obliczeń matematycznych. Zrealizowana jest w formie interpretera uproszczonego języka skryptowego.

Program z powodzeniem zastępuje wbudowany kalkulator systemowy, udostępniając nam rozszerzone możliwości jednorazowego wprowadzania całych bloków poleceń. Dzięki dostarczanej razem z oprogramowaniem instrukcji, użytkownik szybko wprowadzany jest w reguły komunikacji i pracy w środowisku instantCalc. Aplikacja posiada wbudowaną obsługę takich funkcji jak m.in. potęgi, logarytmy, funkcje trygonometryczne, hiperboliczne oraz nawet generatory liczb losowych.
Dodatkowo cechuje się niezauważalnym obciążeniem komputera oraz bardzo stabilną pracą.

Podobne Matematyka i fizyka

 • Maxima

  Maxima to system algebry komputerowej (CAS) służący do obliczeń i przekształceń na wyrażeniach numerycznych i symbolicznych.

 • Tabliczka mnożenia na wesoło

  Tabliczka mnożenia na wesoło to, jak sama nazwa wskazuje, program komputerowy pomagający w nauce tabliczki mnożenia.

 • PhotoMath 1.0.1

  Bardzo prosta w obsłudze aplikacja przeznaczona do automatycznego obliczania prostych zadań matematycznych za pomocą wbudowanego w smartfon lub tablet aparatu.

 • 2+2

  2+2 to świetna pomoc podczas nauki matematyki dla najmłodszych. Ten prosty w obsłudze i przede wszystkim darmowy program oferuje niezwykle kolorowe, przez co atrakcyjne dla dziecka menu, które dodatkowo zachęca do nauki podstaw matematyki.

 • MATLAB R2011a

  MATLAB R2009b to popularny program komputerowy stanowiący interaktywne środowisko do przeprowadzania obliczeń naukowych i inżynierskich oraz tworzenia symulacji komputerowych.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: instantCalc 0.3Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Matematyka i fizyka


Kategorie