Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

instantCalc 0.3

Kategoria: Matematyka i fizyka
Producent: Mksoftware.org
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 10.12.2008
Rozmiar: 343 Kb
System operacyjny: Windows 95, 98, ME, 2000, XP, 2003, Vista, NT
Liczba pobrań: 1094

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis instantCalc 0.3

 

instantCalc jest bezpłatną aplikacją firmy mkSoftware, przeznaczoną do wykonywania obliczeń matematycznych. Zrealizowana jest w formie interpretera uproszczonego języka skryptowego.

Program z powodzeniem zastępuje wbudowany kalkulator systemowy, udostępniając nam rozszerzone możliwości jednorazowego wprowadzania całych bloków poleceń. Dzięki dostarczanej razem z oprogramowaniem instrukcji, użytkownik szybko wprowadzany jest w reguły komunikacji i pracy w środowisku instantCalc. Aplikacja posiada wbudowaną obsługę takich funkcji jak m.in. potęgi, logarytmy, funkcje trygonometryczne, hiperboliczne oraz nawet generatory liczb losowych.
Dodatkowo cechuje się niezauważalnym obciążeniem komputera oraz bardzo stabilną pracą.

Podobne Matematyka i fizyka

 • Orbitron

  Orbitron to program, który pozwala na śledzenie satelity. Przeznaczony przede wszystkim do zastosowań obserwacyjnych oraz radioamatorskich.

 • Mathematica 9.0

  Program Mathematica to program do wykonywania obliczeń matematycznych i publikowania wyników. Jego głównym zadaniem jest wykonywanie obliczeń symbolicznych, ale pozwala również przeprowadzać obliczenia od prostej arytmetyki po najbardziej zaawansowane obliczenia matematyki wyższej.

 • 2+2

  2+2 to świetna pomoc podczas nauki matematyki dla najmłodszych. Ten prosty w obsłudze i przede wszystkim darmowy program oferuje niezwykle kolorowe, przez co atrakcyjne dla dziecka menu, które dodatkowo zachęca do nauki podstaw matematyki.

 • Elektron

  Elektron to prosty w obsłudze, darmowy program polskiego autora, który umożliwia rozwiązywanie obwodów elektrycznych tak dla prądu stałego, jak i zmiennego tzw. metodą oczkową.

 • Tabliczka mnożenia na wesoło

  Tabliczka mnożenia na wesoło to, jak sama nazwa wskazuje, program komputerowy pomagający w nauce tabliczki mnożenia.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: instantCalc 0.3Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Matematyka i fizyka


Kategorie