Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

HEXelon MAX 6

Kategoria: Matematyka i fizyka
Producent: Jerzy Znamirowski
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 10.12.2008
Rozmiar: 1.9 Mb
System operacyjny: Windows 2000, XP, Vista
Liczba pobrań: 1678

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis HEXelon MAX 6

­HEXelon MAX to bardzo dobry rozbudowany kalkulator matematyczny. Posiada funkcję nie tylko kalkulatora ale i przelicznik kursu walut (dane aktualizowane na bieżąco z Internetu na podstawie kursów ogłaszanych przez Narodowy Bank Polski) i przelicznik jednostek miar (ułatwia konwersję między jednostkami). Co ważne program jest darmowy zarówno dla użytkowników domowych jak i komercyjnych. Aplikacja posiada dwie wersje językowe: polską i angielską.

Najważniejsze funkcje programu:

- Kalkulator rozwiązuje ciągi działań w p­ostaci: Sin(Pi)-Pierwiastek(-8;3) itp.

- Użytkownik ma możliwość tworzenia dowolnych funkcji (np. na pole powierzchni, objętości, itp.) i opublikowania ich w Internecie. Inni użytkownicy programu będą mogli z nich skorzystać.

- Jeśli popełniliśmy błąd przy wpisywaniu działań, program pokaże jego miejsce i podpowie czego błąd dotyczy.

- Podczas wpisywania ciągu działań naciśnij SPACJE - sufler podsunie Ci listę wszystkich dostępnych funkcji, zmiennych i stałych.

- Przelicznik i tabela kursów walut, dane aktualizowane na bieżąco z Internetu na podstawie kursów ogłaszanych przez Narodowy Bank Polski.

- Przelicznik jednostek miar ułatwia konwersje miedzy jednostkami.

- 14 kategorii miar: długość, temperatura, ciśnienie itp....

- Użytkownik ma do dyspozycji zmienne.

- Operuje na kilku systemach liczbowych oraz miarach kąta.

- Wychwytuje błędy w czasie wpisywania działań. Błędy są opisane, więc obsługa staje się bardzo prosta. Miejsce wystąpienia błędu jest zaznaczone na kolorem czerwonym w ciągu działań.

- Użytkownik może skonfigurować klawiaturę, aby funkcje najczęściej używane zawsze były pod ręką.

- Rozbudowana Pomoc kontekstowa wywoływana klawiszem F1 lub kliknięciem na klawisz.

(opis pochodzi ze strony www producenta)

­

Podobne Matematyka i fizyka

 • Elektron

  Elektron to prosty w obsłudze, darmowy program polskiego autora, który umożliwia rozwiązywanie obwodów elektrycznych tak dla prądu stałego, jak i zmiennego tzw. metodą oczkową.

 • MATLAB R2011a

  MATLAB R2009b to popularny program komputerowy stanowiący interaktywne środowisko do przeprowadzania obliczeń naukowych i inżynierskich oraz tworzenia symulacji komputerowych.

 • Przelicznik Jednostek

  Przelicznik jednostek to niezwykle prosty w użyciu i jednocześnie bardzo przydatny, darmowy program stworzony przez polską firmę Leszek Software.

 • GeoGebra

  GeoGebra w wersji 5.0 to niezwykle uznany i przede wszystkim darmowy program wspomagający naukę matematyki. Całość przeznaczona jest zarówno dla uczniów szkół podstawowych, gimnazjów, szkół średnich, jak i studentów wyższych uczelni.

 • Maxima

  Maxima to system algebry komputerowej (CAS) służący do obliczeń i przekształceń na wyrażeniach numerycznych i symbolicznych.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: HEXelon MAX 6Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Matematyka i fizyka


Kategorie