Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Graph 4.4.2

Kategoria: Matematyka i fizyka
Producent: Ivan Johansen
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 09.12.2008
Data modyfikacji: 04.01.2013
Rozmiar: 9,6 Mb
System operacyjny: Windows 95, 98, ME, 2000, XP, Vista, NT
Liczba pobrań: 2624

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Graph 4.4.2

Graph to aplikacja przeznaczona do rysowania wykresów funkcji matematycznych umieszczonych w układzie współrzędnych.

Aby uczynić nawet skomplikowane wykresy bardziej przejrzystymi program oferuje możliwość dowolnego określania kolorów oraz wybór stylu linii, która wyraża daną funkcję. Graph rysuje funkcje każdego rodzaju, gotowy zaś wykres można dowolnie przekształcać np. za pomocą myszy, kolorować go i dodawać pola tekstowe. Wynik naszej pracy z programem możemy zapisać jako plik graficzny lub skopiować go za pośrednictwem schowka systemowego do innego programu. Najnowsza wersja poszerza możliwości programu min. o kalkulator analizujący właściwości funkcji.

­­

Podobne Matematyka i fizyka

 • GeoGebra

  GeoGebra w wersji 5.0 to niezwykle uznany i przede wszystkim darmowy program wspomagający naukę matematyki. Całość przeznaczona jest zarówno dla uczniów szkół podstawowych, gimnazjów, szkół średnich, jak i studentów wyższych uczelni.

 • 2+2

  2+2 to świetna pomoc podczas nauki matematyki dla najmłodszych. Ten prosty w obsłudze i przede wszystkim darmowy program oferuje niezwykle kolorowe, przez co atrakcyjne dla dziecka menu, które dodatkowo zachęca do nauki podstaw matematyki.

 • Elektron

  Elektron to prosty w obsłudze, darmowy program polskiego autora, który umożliwia rozwiązywanie obwodów elektrycznych tak dla prądu stałego, jak i zmiennego tzw. metodą oczkową.

 • MATLAB R2011a

  MATLAB R2009b to popularny program komputerowy stanowiący interaktywne środowisko do przeprowadzania obliczeń naukowych i inżynierskich oraz tworzenia symulacji komputerowych.

 • Maxima

  Maxima to system algebry komputerowej (CAS) służący do obliczeń i przekształceń na wyrażeniach numerycznych i symbolicznych.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Graph 4.4.2Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Matematyka i fizyka


Kategorie