Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

FNGraph 2.61

Kategoria: Matematyka i fizyka
Producent: Alexander Minza
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 08.12.2008
Rozmiar: 530 Kb
System operacyjny: Windows ME, 2000, XP, Vista
Liczba pobrań: 1412

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis FNGraph 2.61

FNGraph to profesjonalny program służący do rysowania wykresów dowolnych funkcji oraz do analizowania ich przebiegu.

FNGraph obsługuje nawet bardzo skomplikowana składnię zadawanych równań funkcji bardzo wielu rodzajów, pozwala użytkownikowi na dowolne wprowadzanie i modyfikowanie zmiennych. Sam wykres również może być dowolnie konfigurowany, a każdy jego punkt poddany może zostać wnikliwej analizie. Aplikacja jest przeznaczona głównie dla zaawansowanych użytkowników, efekty naszej pracy możemy przenieść do dowolnego edytora tekstu za pomocą metody kopiuje - wklej.

­

Podobne Matematyka i fizyka

 • Maxima

  Maxima to system algebry komputerowej (CAS) służący do obliczeń i przekształceń na wyrażeniach numerycznych i symbolicznych.

 • Pitagoras 2000

  Pitagoras 2000 to polski program służący do nauki matematyki. Całość przeznaczona została dla uczniów szkół podstawowych (od klasy V), gimnazjów oraz szkół ponadgimnazjalnych.

 • Derive

  Computer Algebra System w skrócie CAS to specjalny system komputerowy służący do przeprowadzania matematycznych obliczeń symbolicznych i numerycznych. Korzysta z niego jeden z najpopularniejszych w swojej kategorii programów - Derive.

 • Orbitron

  Orbitron to program, który pozwala na śledzenie satelity. Przeznaczony przede wszystkim do zastosowań obserwacyjnych oraz radioamatorskich.

 • Przelicznik Jednostek

  Przelicznik jednostek to niezwykle prosty w użyciu i jednocześnie bardzo przydatny, darmowy program stworzony przez polską firmę Leszek Software.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: FNGraph 2.61Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Matematyka i fizyka


Kategorie