Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

2+2 2.1

Kategoria: Matematyka i fizyka
Producent: Marek Andusiak
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 16.05.2014
Rozmiar: 14.4 MB
System operacyjny: Windows 98, ME, 2000, XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 161

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis 2+2 2.1

2+2 to świetna pomoc podczas nauki matematyki dla najmłodszych. Ten prosty w obsłudze i przede wszystkim darmowy program oferuje niezwykle kolorowe, przez co atrakcyjne dla dziecka menu, które dodatkowo zachęca do nauki podstaw matematyki. Mamy tutaj do czynienia z materiałem z zakresu dodawania, odejmowania, porównywania liczb, dzielenia oraz mnożenia do 100. Na kompletny kurs składa się łącznie 21 lekcji z zabawnymi ćwiczeniami oraz dodatkowymi planszami.

Aplikacja doskonale sprawdza się zarówno podczas nauki indywidualnej, jak również jako pomoc w czasie lekcji grupowych w szkole oraz podczas korepetycji. Poza ciekawymi efektami wizualnymi mamy tutaj także do czynienia z wpadającą w ucho ale nie uciążliwą i nie przeszkadzającą w nauce muzyką. 2+2 to doskonałe rozwiązanie podczas nauki matematyki dla dzieci od piątego do dziewiątego roku życia. Dzięki programowi nasze dziecko samo bardzo chętnie będzie sięgać po kolejne ćwiczenia, a nauka stanie się przyjemnością i zabawą, a nie obowiązkiem.

Podobne Matematyka i fizyka

 • Elektron

  Elektron to prosty w obsłudze, darmowy program polskiego autora, który umożliwia rozwiązywanie obwodów elektrycznych tak dla prądu stałego, jak i zmiennego tzw. metodą oczkową.

 • Tabliczka mnożenia na wesoło

  Tabliczka mnożenia na wesoło to, jak sama nazwa wskazuje, program komputerowy pomagający w nauce tabliczki mnożenia.

 • Maxima

  Maxima to system algebry komputerowej (CAS) służący do obliczeń i przekształceń na wyrażeniach numerycznych i symbolicznych.

 • Mathematica 9.0

  Program Mathematica to program do wykonywania obliczeń matematycznych i publikowania wyników. Jego głównym zadaniem jest wykonywanie obliczeń symbolicznych, ale pozwala również przeprowadzać obliczenia od prostej arytmetyki po najbardziej zaawansowane obliczenia matematyki wyższej.

 • Orbitron

  Orbitron to program, który pozwala na śledzenie satelity. Przeznaczony przede wszystkim do zastosowań obserwacyjnych oraz radioamatorskich.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: 2+2 2.1Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Matematyka i fizyka


Kategorie