Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

DeadLine 2.36

Kategoria: Matematyka i fizyka
Producent: Ionut Alex
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 08.12.2008
Rozmiar: 1.39 Mb
System operacyjny: Windows 98, ME, 2000, XP, Vista
Liczba pobrań: 1459

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis DeadLine 2.36

DeadLine to darmowy program zaprojektowany dla studentów i inżynierów, przeznaczony do rozwiązywania skomplikowanych równań.

DeadLine służy pomocą w rozwiązywaniu zadań z arytmetyki, trygonometrii oraz równań - funkcji wykładniczych. Program posiada wiele zaawansowanych kalkulatorów numerycznych, specjalny moduł rysujący wykresy funkcji wszystko to zorganizowane jest w ramach przejrzystego i podręcznego interfejsu użytkownika. Istotną zaletą programu jest szybkość przeprowadzania obliczeń oraz łatwy w obsłudze system wprowadzania informacji danych. DeadLine potrafi rozwiązywać także logarytmy naturalne, radzi sobie z pierwiastkowaniem, pochodnymi, lokalnymi ekstremami danej funkcji, a także z wykonywaniem na tych elementach skomplikowanych obliczeń.

­
­

Podobne Matematyka i fizyka

 • Elektron

  Elektron to prosty w obsłudze, darmowy program polskiego autora, który umożliwia rozwiązywanie obwodów elektrycznych tak dla prądu stałego, jak i zmiennego tzw. metodą oczkową.

 • 2+2

  2+2 to świetna pomoc podczas nauki matematyki dla najmłodszych. Ten prosty w obsłudze i przede wszystkim darmowy program oferuje niezwykle kolorowe, przez co atrakcyjne dla dziecka menu, które dodatkowo zachęca do nauki podstaw matematyki.

 • Orbitron

  Orbitron to program, który pozwala na śledzenie satelity. Przeznaczony przede wszystkim do zastosowań obserwacyjnych oraz radioamatorskich.

 • GeoGebra

  GeoGebra w wersji 5.0 to niezwykle uznany i przede wszystkim darmowy program wspomagający naukę matematyki. Całość przeznaczona jest zarówno dla uczniów szkół podstawowych, gimnazjów, szkół średnich, jak i studentów wyższych uczelni.

 • Przelicznik Jednostek

  Przelicznik jednostek to niezwykle prosty w użyciu i jednocześnie bardzo przydatny, darmowy program stworzony przez polską firmę Leszek Software.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: DeadLine 2.36Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Matematyka i fizyka


Kategorie