Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Cabri Geometry II Plus 1.4.2.

Kategoria: Matematyka i fizyka
Producent: Cabri SAS
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 08.12.2008
Rozmiar: 56 Mb
System operacyjny: Windows 2000, XP, 2003, Vista
Liczba pobrań: 2253

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis Cabri Geometry II Plus 1.4.2.

Cabri Geometry II Plus to najnowsza wersja niezwykle popularnego programu edukacyjnego do nauki geometrii (euklidesowej i analitycznej) i fizyki.

Cabri Geometry II Plus pozwala konstruować dowolne figury geometryczne za pomocą precyzyjnych i złożonych narzędzi (min. dynamiczne przekształcenia, skalowanie układu współrzędnych, obliczanie funkcji - Ca­bri Geometry pozawala rysować i badać parametry wielu skomplikowanych wykresów funkcji, etc.). Program posiada również liczne opcje przydatne w nauce fizyki, a zwłaszcza optyki i kinematyki oraz astronomii). Najnowsza wersja oferuje poprawiony interfejs, menu kontekstowe oraz możliwość dodawania zdjęć do przygotowywanych prezentacji.


­

Podobne Matematyka i fizyka

 • Elektron

  Elektron to prosty w obsłudze, darmowy program polskiego autora, który umożliwia rozwiązywanie obwodów elektrycznych tak dla prądu stałego, jak i zmiennego tzw. metodą oczkową.

 • Orbitron

  Orbitron to program, który pozwala na śledzenie satelity. Przeznaczony przede wszystkim do zastosowań obserwacyjnych oraz radioamatorskich.

 • 2+2

  2+2 to świetna pomoc podczas nauki matematyki dla najmłodszych. Ten prosty w obsłudze i przede wszystkim darmowy program oferuje niezwykle kolorowe, przez co atrakcyjne dla dziecka menu, które dodatkowo zachęca do nauki podstaw matematyki.

 • MATLAB R2011a

  MATLAB R2009b to popularny program komputerowy stanowiący interaktywne środowisko do przeprowadzania obliczeń naukowych i inżynierskich oraz tworzenia symulacji komputerowych.

 • Pitagoras 2000

  Pitagoras 2000 to polski program służący do nauki matematyki. Całość przeznaczona została dla uczniów szkół podstawowych (od klasy V), gimnazjów oraz szkół ponadgimnazjalnych.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Cabri Geometry II Plus 1.4.2.Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Matematyka i fizyka


Kategorie