Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Cabri 3D 2.1.2

Kategoria: Matematyka i fizyka
Producent: Cabri.com - Innovative Maths Tools
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 21.10.2008
Rozmiar: 40,9 Mb
System operacyjny: Windows 98, ME, XP, Vista, NT
Liczba pobrań: 4867

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis Cabri 3D 2.1.2

Cabri 3D to zaawanowane narzędzie wspomagające naukę geometrii.

Celem programu jest ułatwienie nauki geometrii trójwymiarowej, aplikacja pozwala na tworzenie statycznych oraz dynamicznych modeli 3d oraz dowolne manipulowanie i przetwarzanie wyników swoich badań. Cabri oferuje możłiwość iezwykle wnikliwej analizy i opisu, również za pomocą wzorów modelowanych figur. Zaawansowani uzytkownicy docenią zapewnie możliwość aranżowania modeli zjawisk fizycznych typu zderzenia, tworzenie bryłobrotowych jak również czterowymiarowych typu hipersześcian.

Podobne Matematyka i fizyka

 • PhotoMath 1.0.1

  Bardzo prosta w obsłudze aplikacja przeznaczona do automatycznego obliczania prostych zadań matematycznych za pomocą wbudowanego w smartfon lub tablet aparatu.

 • GeoGebra

  GeoGebra w wersji 5.0 to niezwykle uznany i przede wszystkim darmowy program wspomagający naukę matematyki. Całość przeznaczona jest zarówno dla uczniów szkół podstawowych, gimnazjów, szkół średnich, jak i studentów wyższych uczelni.

 • Derive

  Computer Algebra System w skrócie CAS to specjalny system komputerowy służący do przeprowadzania matematycznych obliczeń symbolicznych i numerycznych. Korzysta z niego jeden z najpopularniejszych w swojej kategorii programów - Derive.

 • Maxima

  Maxima to system algebry komputerowej (CAS) służący do obliczeń i przekształceń na wyrażeniach numerycznych i symbolicznych.

 • 2+2

  2+2 to świetna pomoc podczas nauki matematyki dla najmłodszych. Ten prosty w obsłudze i przede wszystkim darmowy program oferuje niezwykle kolorowe, przez co atrakcyjne dla dziecka menu, które dodatkowo zachęca do nauki podstaw matematyki.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Cabri 3D 2.1.2

dodał: ~angulo1807 , 05.02.2010

Twój komentarz

Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Matematyka i fizyka


Kategorie