Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Cabri 3D 2.1.2

Kategoria: Matematyka i fizyka
Producent: Cabri.com - Innovative Maths Tools
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 21.10.2008
Rozmiar: 40,9 Mb
System operacyjny: Windows 98, ME, XP, Vista, NT
Liczba pobrań: 4860

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis Cabri 3D 2.1.2

Cabri 3D to zaawanowane narzędzie wspomagające naukę geometrii.

Celem programu jest ułatwienie nauki geometrii trójwymiarowej, aplikacja pozwala na tworzenie statycznych oraz dynamicznych modeli 3d oraz dowolne manipulowanie i przetwarzanie wyników swoich badań. Cabri oferuje możłiwość iezwykle wnikliwej analizy i opisu, również za pomocą wzorów modelowanych figur. Zaawansowani uzytkownicy docenią zapewnie możliwość aranżowania modeli zjawisk fizycznych typu zderzenia, tworzenie bryłobrotowych jak również czterowymiarowych typu hipersześcian.

Podobne Matematyka i fizyka

 • Maxima

  Maxima to system algebry komputerowej (CAS) służący do obliczeń i przekształceń na wyrażeniach numerycznych i symbolicznych.

 • Mathematica 9.0

  Program Mathematica to program do wykonywania obliczeń matematycznych i publikowania wyników. Jego głównym zadaniem jest wykonywanie obliczeń symbolicznych, ale pozwala również przeprowadzać obliczenia od prostej arytmetyki po najbardziej zaawansowane obliczenia matematyki wyższej.

 • Orbitron

  Orbitron to program, który pozwala na śledzenie satelity. Przeznaczony przede wszystkim do zastosowań obserwacyjnych oraz radioamatorskich.

 • Przelicznik Jednostek

  Przelicznik jednostek to niezwykle prosty w użyciu i jednocześnie bardzo przydatny, darmowy program stworzony przez polską firmę Leszek Software.

 • Elektron

  Elektron to prosty w obsłudze, darmowy program polskiego autora, który umożliwia rozwiązywanie obwodów elektrycznych tak dla prądu stałego, jak i zmiennego tzw. metodą oczkową.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Cabri 3D 2.1.2

dodał: ~angulo1807 , 05.02.2010

Twój komentarz

Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Matematyka i fizyka


Kategorie