Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Algebrus 3.1

Kategoria: Matematyka i fizyka
Producent: Astrise Corporation
Licencja: Shareware Licencja
Data dodania: 10.12.2008
Rozmiar: 2.8 Mb
System operacyjny: Windows 98, ME, 2000, XP, Vista, NT
Liczba pobrań: 1194

Shareware

Jest to oprogramowanie płatne. Często jednak producenci oprogramowania dają użytkownikowi możliwość wypróbowania oprogramowanie udostępniając wersją z ograniczeniem czasowym Trial, lub o ograniczonej funkcjonalności Demo.

Opis Algebrus 3.1

Algeburs jest niezbędnym programem dla wszystkich, którzy potrzebują przeprowadzić analizy matematyczne i rozwiązać zadania związane z tym zagadnieniem.

Algebrus to aplikacja przeznaczona dla uczniów i studentów, dostarcza wielu przydatnych funkcji z dziedziny obliczeń matematycznych i analizy matematycznej, użytkownik programu może dowolnie konfigurować typy zmiennych bądź stałych, operatory i całe biblioteki danych. Wszechstronność Algebrus zawdzięcza wbudowanemu w strukturę programu, prostemu do opanowania acz niezwykle bogatemu w możliwości językowi programowania XPascal. J­ak każdy nowoczesny program tego typu Algebrus posiada również funkcje rysowania wykresów 2 i 3D dla badanych funkcji i zbiorów danych. Możliwości programu można dodatkowo rozbudować poprzez wtyczki, których bogaty zbiór można znaleźć­ na stronie producenta. Aplikacja potrafi również przeprowadzać analizę statystyczną, zaś niezbędne do niej dane możemy importować z arkuszy kalkulacyjnych.­

­

­

Podobne Matematyka i fizyka

 • PhotoMath 1.0.1

  Bardzo prosta w obsłudze aplikacja przeznaczona do automatycznego obliczania prostych zadań matematycznych za pomocą wbudowanego w smartfon lub tablet aparatu.

 • Orbitron

  Orbitron to program, który pozwala na śledzenie satelity. Przeznaczony przede wszystkim do zastosowań obserwacyjnych oraz radioamatorskich.

 • MATLAB R2011a

  MATLAB R2009b to popularny program komputerowy stanowiący interaktywne środowisko do przeprowadzania obliczeń naukowych i inżynierskich oraz tworzenia symulacji komputerowych.

 • 2+2

  2+2 to świetna pomoc podczas nauki matematyki dla najmłodszych. Ten prosty w obsłudze i przede wszystkim darmowy program oferuje niezwykle kolorowe, przez co atrakcyjne dla dziecka menu, które dodatkowo zachęca do nauki podstaw matematyki.

 • GeoGebra

  GeoGebra w wersji 5.0 to niezwykle uznany i przede wszystkim darmowy program wspomagający naukę matematyki. Całość przeznaczona jest zarówno dla uczniów szkół podstawowych, gimnazjów, szkół średnich, jak i studentów wyższych uczelni.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Algebrus 3.1

dodał: ~gilu , 04.11.2009

to jest program na miare XXI :)

Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Matematyka i fizyka


Kategorie