Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Pitagoras 2000 5.0

Kategoria: Matematyka i fizyka
Producent: Nahlik Soft
Licencja: Demo Licencja
Data dodania: 23.02.2015
Rozmiar: 1.3 MB
System operacyjny: Windows 98, ME, XP, NT
Liczba pobrań: 96

Demo

Wersja testowa oprogramowania na licencji shereware. Udostępniana bezpłatnie, bez ograniczenia czasowego. Programy w wersji demo nie posiadają pełnej funkcjonalności. Najczęściej w ten sposób wydawane są gry komputerowe.

Opis Pitagoras 2000 5.0

Pitagoras 2000 to polski program służący do nauki matematyki. Całość przeznaczona została dla uczniów szkół podstawowych (od klasy V), gimnazjów oraz szkół ponadgimnazjalnych. Co więcej, Pitagoras 2000 to także specjalne kursy przygotowujące do egzaminów gimnazjalnych oraz matury z matematyki. Warto dodać, że program zawiera ponad 700 unikalnych zadań, których to wartości są dodatkowo wybierane losowo. Ponadto znajdziemy tutaj podręcznik ze wszystkimi najważniejszymi pojęciami oraz definicjami zagadnień matematycznych.

Wszystkie zadanie uporządkowane są tematycznie, co pozwoli użytkownikom na systematyczne przerabianie kolejnych partii materiału. Całość jest dodatkowo prosta w użyciu i nie zajmuje wiele miejsca na dysku, przez co może być instalowana nawet na nieco starszych komputerach. Pitagoras 2000 to doskonała pomoc zarówno dla uczniów nie radzących sobie z matematyką, jak również dla tych, którzy chcieliby rozszerzyć nabytą już wiedzę. Wersja demonstracyjna ogranicza funkcjonalność programu.

Podobne Matematyka i fizyka

 • Mathematica 9.0

  Program Mathematica to program do wykonywania obliczeń matematycznych i publikowania wyników. Jego głównym zadaniem jest wykonywanie obliczeń symbolicznych, ale pozwala również przeprowadzać obliczenia od prostej arytmetyki po najbardziej zaawansowane obliczenia matematyki wyższej.

 • Derive

  Computer Algebra System w skrócie CAS to specjalny system komputerowy służący do przeprowadzania matematycznych obliczeń symbolicznych i numerycznych. Korzysta z niego jeden z najpopularniejszych w swojej kategorii programów - Derive.

 • Maxima

  Maxima to system algebry komputerowej (CAS) służący do obliczeń i przekształceń na wyrażeniach numerycznych i symbolicznych.

 • Orbitron

  Orbitron to program, który pozwala na śledzenie satelity. Przeznaczony przede wszystkim do zastosowań obserwacyjnych oraz radioamatorskich.

 • 2+2

  2+2 to świetna pomoc podczas nauki matematyki dla najmłodszych. Ten prosty w obsłudze i przede wszystkim darmowy program oferuje niezwykle kolorowe, przez co atrakcyjne dla dziecka menu, które dodatkowo zachęca do nauki podstaw matematyki.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Pitagoras 2000 5.0Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Matematyka i fizyka


Kategorie