Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

GeoGebra 5.0

Kategoria: Matematyka i fizyka
Producent: Geogebra Team
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 19.02.2015
Rozmiar: 56.0 MB
System operacyjny: Windows 98, ME, 2000, XP, NT, 7, 8
Liczba pobrań: 246

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis GeoGebra 5.0

GeoGebra w wersji 5.0 to niezwykle uznany i przede wszystkim darmowy program wspomagający naukę matematyki. Całość przeznaczona jest zarówno dla uczniów szkół podstawowych, gimnazjów, szkół średnich, jak i studentów wyższych uczelni. Jego wszechstronność to jedna z podstawowych zalet. GeoGebra może pochwalić się niezwykle prostym w obsłudze interfejsem i doskonale rozplanowanym systemem lekcji i kursów wraz z różnego rodzaju ćwiczeniami i powtórkami. Pomoże nam opanować wiedzę z takich zagadnień, jak:
- algebra,

- analiza matematyczna,

- geometria.

Do podstawowych funkcjonalności aplikacji należą między innymi możliwość tworzenia/rysowania wykresów dla funkcji kwadratowych oraz liniowych, liczenie pola powierzchni figur w układzie współrzędnych, wyznaczanie punktów przecięcia wykresów dwóch funkcji czy przesuwanie obiektu o dany wektor. To tylko niektóre z możliwości GeoGebry. Nie można tutaj także zapomnieć o funkcji pozwalającej na tworzenie rysunków pomocniczych do projektów. Te zapisać możemy w formatac hHTML, PDF, PNG, EPS, SVG oraz EMF.

Podobne Matematyka i fizyka

 • 2+2

  2+2 to świetna pomoc podczas nauki matematyki dla najmłodszych. Ten prosty w obsłudze i przede wszystkim darmowy program oferuje niezwykle kolorowe, przez co atrakcyjne dla dziecka menu, które dodatkowo zachęca do nauki podstaw matematyki.

 • MATLAB R2011a

  MATLAB R2009b to popularny program komputerowy stanowiący interaktywne środowisko do przeprowadzania obliczeń naukowych i inżynierskich oraz tworzenia symulacji komputerowych.

 • Orbitron

  Orbitron to program, który pozwala na śledzenie satelity. Przeznaczony przede wszystkim do zastosowań obserwacyjnych oraz radioamatorskich.

 • Przelicznik Jednostek

  Przelicznik jednostek to niezwykle prosty w użyciu i jednocześnie bardzo przydatny, darmowy program stworzony przez polską firmę Leszek Software.

 • Derive

  Computer Algebra System w skrócie CAS to specjalny system komputerowy służący do przeprowadzania matematycznych obliczeń symbolicznych i numerycznych. Korzysta z niego jeden z najpopularniejszych w swojej kategorii programów - Derive.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: GeoGebra 5.0Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Matematyka i fizyka


Kategorie