Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

GeoGebra 5.0

Kategoria: Matematyka i fizyka
Producent: Geogebra Team
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 19.02.2015
Rozmiar: 56.0 MB
System operacyjny: Windows 98, ME, 2000, XP, NT, 7, 8
Liczba pobrań: 236

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis GeoGebra 5.0

GeoGebra w wersji 5.0 to niezwykle uznany i przede wszystkim darmowy program wspomagający naukę matematyki. Całość przeznaczona jest zarówno dla uczniów szkół podstawowych, gimnazjów, szkół średnich, jak i studentów wyższych uczelni. Jego wszechstronność to jedna z podstawowych zalet. GeoGebra może pochwalić się niezwykle prostym w obsłudze interfejsem i doskonale rozplanowanym systemem lekcji i kursów wraz z różnego rodzaju ćwiczeniami i powtórkami. Pomoże nam opanować wiedzę z takich zagadnień, jak:
- algebra,

- analiza matematyczna,

- geometria.

Do podstawowych funkcjonalności aplikacji należą między innymi możliwość tworzenia/rysowania wykresów dla funkcji kwadratowych oraz liniowych, liczenie pola powierzchni figur w układzie współrzędnych, wyznaczanie punktów przecięcia wykresów dwóch funkcji czy przesuwanie obiektu o dany wektor. To tylko niektóre z możliwości GeoGebry. Nie można tutaj także zapomnieć o funkcji pozwalającej na tworzenie rysunków pomocniczych do projektów. Te zapisać możemy w formatac hHTML, PDF, PNG, EPS, SVG oraz EMF.

Podobne Matematyka i fizyka

 • Maxima

  Maxima to system algebry komputerowej (CAS) służący do obliczeń i przekształceń na wyrażeniach numerycznych i symbolicznych.

 • Orbitron

  Orbitron to program, który pozwala na śledzenie satelity. Przeznaczony przede wszystkim do zastosowań obserwacyjnych oraz radioamatorskich.

 • Mathematica 9.0

  Program Mathematica to program do wykonywania obliczeń matematycznych i publikowania wyników. Jego głównym zadaniem jest wykonywanie obliczeń symbolicznych, ale pozwala również przeprowadzać obliczenia od prostej arytmetyki po najbardziej zaawansowane obliczenia matematyki wyższej.

 • Elektron

  Elektron to prosty w obsłudze, darmowy program polskiego autora, który umożliwia rozwiązywanie obwodów elektrycznych tak dla prądu stałego, jak i zmiennego tzw. metodą oczkową.

 • PhotoMath 1.0.1

  Bardzo prosta w obsłudze aplikacja przeznaczona do automatycznego obliczania prostych zadań matematycznych za pomocą wbudowanego w smartfon lub tablet aparatu.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: GeoGebra 5.0Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Matematyka i fizyka


Kategorie