Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Derive 6.1

Kategoria: Matematyka i fizyka
Producent: Texas Instruments Incorporated
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 16.05.2014
Rozmiar: 6.1 MB
System operacyjny: Windows 98, ME, 2000, XP
Liczba pobrań: 146

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis Derive 6.1

Computer Algebra System w skrócie CAS to specjalny system komputerowy służący do przeprowadzania matematycznych obliczeń symbolicznych i numerycznych. Korzysta z niego jeden z najpopularniejszych w swojej kategorii programów - Derive. Pomimo swojej złożoności oraz mnogości dostępnych opcji jest on relatywnie prosty w obsłudze. Co więcej autorzy oferują aplikację również w polskiej wersji językowej.

Dzięki Derive będzie w stanie między innymi rozwiązywać zadania z takich zakresów, jak:

- arytmetyka,
- analiza,
- algebra,
- trygonometria,
- równania i nierówności,
- rachunek wektorowy,
- macierze.
Wyniki, według upodobań, mogą być wyświetlane tak w postaci wykresów dwu, jak i trójwymiarowych. Szczegółowy opis drogi rozwiązania danego równania będzie bardzo pomocny podczas tłumaczenia danego zagadnienia w czasie nauczania. Co więcej, Derive może także posłużyć jako pomocne narzędzie badawcze. To dzięki wygodnemu i rzeczywistemu środowisku, które pozwoli rozwiązywać skomplikowane zagadnienia matematyczne. Prezentowany program to doskonała pomoc zarówno dla uczniów, jak i dla naukowców-badaczy.

Podobne Matematyka i fizyka

 • GeoGebra

  GeoGebra w wersji 5.0 to niezwykle uznany i przede wszystkim darmowy program wspomagający naukę matematyki. Całość przeznaczona jest zarówno dla uczniów szkół podstawowych, gimnazjów, szkół średnich, jak i studentów wyższych uczelni.

 • Pitagoras 2000

  Pitagoras 2000 to polski program służący do nauki matematyki. Całość przeznaczona została dla uczniów szkół podstawowych (od klasy V), gimnazjów oraz szkół ponadgimnazjalnych.

 • Tabliczka mnożenia na wesoło

  Tabliczka mnożenia na wesoło to, jak sama nazwa wskazuje, program komputerowy pomagający w nauce tabliczki mnożenia.

 • PhotoMath 1.0.1

  Bardzo prosta w obsłudze aplikacja przeznaczona do automatycznego obliczania prostych zadań matematycznych za pomocą wbudowanego w smartfon lub tablet aparatu.

 • 2+2

  2+2 to świetna pomoc podczas nauki matematyki dla najmłodszych. Ten prosty w obsłudze i przede wszystkim darmowy program oferuje niezwykle kolorowe, przez co atrakcyjne dla dziecka menu, które dodatkowo zachęca do nauki podstaw matematyki.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Derive 6.1Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Matematyka i fizyka


Kategorie