Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Słowik 1.0.7

Kategoria: Języki obce
Producent: Wielojezyczny.pl
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 06.10.2011
Data modyfikacji: 06.10.2011
Rozmiar: 3,61 MB
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 596

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Słowik 1.0.7

Słowik jest aplikacją wspomagającą naukę słówek, oferującą użytkownikom poznawanie dziesięciu nowych słówek codziennie w piętnastu następujących językach: angielskim, hiszpańskim, francuskim, rosyjskim, włoskim, portugalskim, słowackim, czeskim, fińskim, litewskim, łotewskim, estońskim, węgierskim oraz łacińskim.

Innowacyjnym rozwiązaniem proponowanym przez producentów programu jest nauka, nie wymagająca odrywania się od innych zajęć i przebiegająca w pewnym stopniu nieświadomie. Słowik jest bowiem niedużym okienkiem, które umieszczamy w wybranym miejscu na ekranie i które jest permanentnie na wierzchu. W oknie programu pojawiają się słówka w wybranym języku razem z tłumaczeniem oraz informacją o tym, jaką częścią mowy jest to słówko. Z psychologicznego punktu widzenia rozwiązanie to jest bardzo ciekawe- nie musimy poświęcać Słowikowi dużo uwagi, ponieważ pojawiające się przemiennie słówka i tak będą docierać do naszej świadomości. Dzięki temu bez dużego wysiłku będziemy codziennie wzbogacać naszą wiedzę z zakresu znajomości słów wybranego języka obcego.

Progres można sprawdzać za pomocą testów, które pojawiają się z wybraną przez użytkownika częstotliwością. Program jest intuicyjny, prosty w obsłudze, a ponadto bezpłatny i działający w trybie off-line. Dostęp do sieci niezbędny jest jedynie w celu pobrania nowej listy słów- w momencie uruchomienia aplikacji.

Podobne Języki obce

 • Włoski - Mówisz i Rozumiesz

  Włoski - Mówisz i Rozumiesz to jak sama nazwa wskazuje, program, który pomoże nam w nauce języka włoskiego. Cały kurs opracowany został pod okiem specjalistów językowych i przygotowany tak, w jak najlepiej wspomóc naukę.

 • Easy Rider

  Easy Rider 3.42 to użyteczny słownik języka angielskiego i niemieckiego

 • EasyLanguage - Język francuski 2.08

  EasyLanguage - Język francuski to 35 lekcji zasobu słownictwa i połączeń słownych.

 • Translator 1.32.58

  Spolszczenie programu wspomagającego tłumaczenie programów.

 • Polyglot 3000 3000 3.70

  Polyglot 3000 to darmowe narzędzie lingwistyczne do automatycznego identyfikowania języka, dzięki któremu dowiemy się w jakim języku napisano tekst, frazę, czy nawet pojedyncze słowo.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Słowik 1.0.7

dodał: ~Anika , 18.10.2011

Fajny, pomocny program :)

Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie