Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Polyglot 3000 3000 3.70

Kategoria: Języki obce
Producent: Likasoft
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 23.05.2009
Data modyfikacji: 10.01.2013
Rozmiar: 2,21 MB
System operacyjny: Windows 95, 98, ME, 2000, XP, NT
Liczba pobrań: 428

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Polyglot 3000 3000 3.70

Polyglot 3000 to darmowe narzędzie lingwistyczne do automatycznego identyfikowania języka, dzięki któremu dowiemy się w jakim języku napisano tekst, frazę, czy nawet pojedyncze słowo. Program rozpoznaje ponad czterysta języków. Program wspiera również obsługę plików tekstowych zawierających znaki Unicode i ANSI. Interfejs użytkownika jest przejrzysty i łatwy w użyciu, wykorzystuje ikony typu True-Colored w menu i pasku zadań. Aplikacja gwarantuje rozpoznanie wszystkich najpopularniejszych języków świata, a także niebagatelnej liczby tych mniej znanych. Menu programu daje możliwość wyboru wersji językowej interfejsu, m.in. angielskiej, niemieckiej, francuskiej i hiszpańskiej. Pełna, darmowa wersja programu jest dostępna do pobrania ze strony pobierz.pl

Podobne Języki obce

 • Easy Rider

  Easy Rider 3.42 to użyteczny słownik języka angielskiego i niemieckiego

 • Włoski - Mówisz i Rozumiesz

  Włoski - Mówisz i Rozumiesz to jak sama nazwa wskazuje, program, który pomoże nam w nauce języka włoskiego. Cały kurs opracowany został pod okiem specjalistów językowych i przygotowany tak, w jak najlepiej wspomóc naukę.

 • Słowik

  Słowik to aplikacja wspomagająca naukę słówek, oferująca użytkownikom poznawanie dziesięciu nowych słówek codziennie w piętnastu następujących językach.

 • EasyLanguage - Język hiszpański 2.08

  EasyLanguage - Język hiszpański to 41 lekcji zasobu słownictwa i połączeń słownych.

 • Kiten 4.4.1

  Kiten to program przeznaczony do nauki języka japońskiego.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Polyglot 3000 3000 3.70Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie