Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Easy Rider 3.42

Kategoria: Języki obce
Producent: Daniel Sęk
Licencja: Demo Licencja
Data dodania: 11.04.2011
Data modyfikacji: 08.04.2013
Rozmiar: 2,4 Mb
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 392

Demo

Wersja testowa oprogramowania na licencji shereware. Udostępniana bezpłatnie, bez ograniczenia czasowego. Programy w wersji demo nie posiadają pełnej funkcjonalności. Najczęściej w ten sposób wydawane są gry komputerowe.

Opis Easy Rider 3.42

Program Easy Rider 3.42 to dość rozbudowany słownik, pozwalający na tłumaczenie słów angielskich na polskie i polskich na angielskie, także tłumaczenie z języka niemieckiego na polski i odwrotnie. Aplikacja została zaprojektowana w ten sposób, aby była jak najwygodniejsza dla użytkownika, dlatego też mamy tu mnóstwo użytecznych opcji, o czym można przekonać się osobiście w każdej chwili. Wystarczy tylko download Easy Rider 3.4 z tej właśnie strony. Jest to wersja pokazowa, obsługująca słowa od A do D. Aby zyskać dostęp do całości należy wykupić licencję – jako że kosztuje ona tylko 12 złotych, nie jest to cena wygórowana za tego typu program.
W bazie znajduje się ponad 20 tysięcy słów angielskich i niemieckich.

Aby zapewnić użytkownikowi maksymalną wygodę, tekst jest kolorowany, zaś hasła oddzielane linią. Program rozpoznaje końcówki wyrazów, np. „Ed” w angielskim, co pozwala mu ustalić, że dane słowo to czynność odbyta („finishED, itp.). Poza tym mamy tu wspomaganie dla czytania tekstów. Aspekt ten obejmuje przeglądarkę plików tekstowych (do czytania), a nawet współpracę z przeglądarką internetową. Easy Rider wyświetla hasła w porządku alfabetycznym, co pozwala na przejrzystą ich prezentację.

Aplikacja została stworzona z myślą o XP. Można używać jej również na Vista i Windows 7, jednak jak ostrzega autor programu – Daniel Sęk – mogą pojawiać się problemy z działaniem. Można jednak spróbować uruchomić aplikację na którymś z tych systemów. Jako że plik instalacyjny programu ma mniej niż 3 MB, ściągniecie go będzie dość szybką operacją.

Podobne Języki obce

 • Słowik

  Słowik to aplikacja wspomagająca naukę słówek, oferująca użytkownikom poznawanie dziesięciu nowych słówek codziennie w piętnastu następujących językach.

 • Włoski - Mówisz i Rozumiesz

  Włoski - Mówisz i Rozumiesz to jak sama nazwa wskazuje, program, który pomoże nam w nauce języka włoskiego. Cały kurs opracowany został pod okiem specjalistów językowych i przygotowany tak, w jak najlepiej wspomóc naukę.

 • Polyglot 3000 3000 3.70

  Polyglot 3000 to darmowe narzędzie lingwistyczne do automatycznego identyfikowania języka, dzięki któremu dowiemy się w jakim języku napisano tekst, frazę, czy nawet pojedyncze słowo.

 • KVerbos 4.0.5

  KVerbos to program do nauki języka hiszpańskiego.

 • Dictionary 2000 5.5

  Spolszczenie małej aplikacji, która potrafi tłumaczyć na 15 różnych języków.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Easy Rider 3.42Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie