Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Włoski - Mówisz i Rozumiesz

Kategoria: Języki obce
Producent: Edgard Multimedia
Licencja: Demo Licencja
Data dodania: 23.02.2015
Rozmiar: 33.8 MB
System operacyjny: Windows 98, ME, 2000, XP, Vista, NT, 7
Liczba pobrań: 100

Demo

Wersja testowa oprogramowania na licencji shereware. Udostępniana bezpłatnie, bez ograniczenia czasowego. Programy w wersji demo nie posiadają pełnej funkcjonalności. Najczęściej w ten sposób wydawane są gry komputerowe.

Opis Włoski - Mówisz i Rozumiesz

Włoski - Mówisz i Rozumiesz to jak sama nazwa wskazuje, program, który pomoże nam w nauce języka włoskiego. Cały kurs opracowany został pod okiem specjalistów językowych i przygotowany tak, w jak najlepiej wspomóc naukę. Całość jest następcą popularnej aplikacji o nazwie Włoski w pigułce. Włoski - Mówisz i Rozumiesz przeznaczony jest dla początkujących oraz średnio zaawansowanych uczniów (program przygotowany na poziomie A1 oraz A2 według klasyfikacji Rady Europy). 

Mamy tutaj do czynienia z ponad 1000 najważniejszymi i najczęściej używanymi słowami oraz wyrażeniami w języku włoskim (praca, dom, podróż, zakupy, zdrowie, spędzanie wolnego czasu). Dzięki specjalnie przygotowanym ćwiczeniom (tych znajdziemy ponad 650 w 30 różnych typach) nauka staje się efektywna a jej efekty pozostają utrwalone w pamięci kursantów. Warto dodać, że program może pochwalić się prostym w obsłudze menu, które nie powinno sprawić problemu nawet nieco mniej zaawansowanym użytkownikom. 

Dodatkowo autorzy zaimplementowali tzw. "rozmówki", które przydadzą się w życiu codziennym.

Podobne Języki obce

 • Słowik

  Słowik to aplikacja wspomagająca naukę słówek, oferująca użytkownikom poznawanie dziesięciu nowych słówek codziennie w piętnastu następujących językach.

 • Easy Rider

  Easy Rider 3.42 to użyteczny słownik języka angielskiego i niemieckiego

 • Translator 1.32.58

  Spolszczenie programu wspomagającego tłumaczenie programów.

 • Polyglot 3000 3000 3.70

  Polyglot 3000 to darmowe narzędzie lingwistyczne do automatycznego identyfikowania języka, dzięki któremu dowiemy się w jakim języku napisano tekst, frazę, czy nawet pojedyncze słowo.

 • EasyLanguage - Język niemiecki 2.08

  EasyLanguage - Język niemiecki to 43 lekcji zasobu słownictwa i połączeń słownych.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Włoski - Mówisz i RozumieszAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie