Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Wierszownik 4.0

Kategoria: Język polski
Producent: Amigo Software
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 05.08.2008
Rozmiar: 6.7 MB
System operacyjny: Windows 98, ME, 2000, XP, NT
Liczba pobrań: 1096

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Wierszownik 4.0

Wierszownik jest bazą poezji z literatury polskiej oraz powszechnej. Zawiera także wiersze debiutanckie.

Obecna wersja obejmuje blisko 9 tysięcy utworów. Użytkownik ma możliwość sortowania i wyszukiwania liryków według słów kluczowych, tytułu, fragmentów oraz pobierania skórek i podkładów multimedialnych. Dodatkowo, program dla każdego autora wyświetla notatkę biograficzną. Aplikacja automatycznie się aktualizuje.
Uwaga!
Legalne korzystanie z programu wymaga darmowej rejestracji na stronie producenta.

Podobne Język polski

 • CyTaT

  Podczas pisania wypracowania, rozprawki, życiorysu czy innego, dłuższego tekstu na lekcji języka polskiego bardzo często zdarza się, że musimy użyć cytatu. Niestety nie jesteśmy w stanie zapamiętać wszystkich, wartych uwagi, a wertowanie setek stron w poszukiwaniu tego odpowiedniego może zająć bardzo dużo czasu. Tutaj z pomocą przychodzi prosty w użyciu, darmowy program o nazwie CyTaT.

 • Mistrz Klawiatury

  Mistrz Klawiatury II to edukacyjny program przeznaczony do nauki szybkiego, bezbłędnego i bezwzrokowego pisania na klawiaturze.

 • Słowa Rymowane 1.5

  Słowa Rymowane to program, który wyszukuje w słowniku wyrazów języka polskiego rymy do podanego słowa.

 • CyTaT 5.2

  CyTaT to olbrzymi, zawierający ponad 16 tysięcy pozycji zbiór sentencji i cytatów.

 • Rymówka 1.0

  Rymówka jest programem pozwalającym automatycznie wyszukiwać rymujące się słowa.

Inne informacje

wierszownik to jedna z największych baz skupiająca wiersze z literatury jak również twórczość amatorską. rejestracja na www wierszownik pl pozwala w dowolny sposób korzystać z zasobów bazy. Najnowsza wersja wierszownik 4.4 skupia ponad 9 000 wierszy. program wierszownik pozwala na wyszukanie wiersza za pomocą określonej frazy lub słowa kluczowego. wierszownik pozwala na swobodę z wyszukiwaniu i poznawaniu twórczości profesjonalnej i amatorskiej. wiersze znalezione przez wierszownik wzbogacą każdego interesującego się poezją nie tylko polską. wierszownik prezentuje wiersze, zdjęcia.

Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Wierszownik 4.0Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie