Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Słowa Rymowane 1.5

Kategoria: Język polski
Producent: Mateusz Barniak
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 05.08.2008
Rozmiar: 0.4 MB
System operacyjny: Windows 98, ME, 2000, XP, NT
Liczba pobrań: 1581

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Słowa Rymowane 1.5

Słowa Rymowane to program, który wyszukuje w słowniku wyrazów języka polskiego rymy do podanego słowa.

Bardzo przydatny dla początkujących poetów oraz raperów. Jego największymi zaletami (w porównaniu do innych tego typu programów) to natychmiastowe wyszukanie rymów (niektóre tego typu programy robiły to bardzo wolno), bardzo duża baza polskich słów, dodawanie własnych słów do słownika, zaawansowane wyszukiwanie rymów, skóry, opcja zawsze na wierzchu oraz niewielki rozmiar.

Podobne Język polski

 • Mistrz Klawiatury

  Mistrz Klawiatury II to edukacyjny program przeznaczony do nauki szybkiego, bezbłędnego i bezwzrokowego pisania na klawiaturze.

 • CyTaT

  Podczas pisania wypracowania, rozprawki, życiorysu czy innego, dłuższego tekstu na lekcji języka polskiego bardzo często zdarza się, że musimy użyć cytatu. Niestety nie jesteśmy w stanie zapamiętać wszystkich, wartych uwagi, a wertowanie setek stron w poszukiwaniu tego odpowiedniego może zająć bardzo dużo czasu. Tutaj z pomocą przychodzi prosty w użyciu, darmowy program o nazwie CyTaT.

 • Rymówka 1.0

  Rymówka jest programem pozwalającym automatycznie wyszukiwać rymujące się słowa.

 • Ortograf 1.0.2

  Ortograf jest aplikacją pomagającą w przyswojeniu ortografii.

 • Egzamin maturalny - język polski

  Egzamin maturalny – język polski to program pomagający sprawdzić i poszerzyć swoją wiedzę przed egzaminem maturalnym z języka polskiego.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Słowa Rymowane 1.5Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie