Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

eTeacher 1.3

Kategoria: Język angielski
Producent: Nahlik Soft
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 19.12.2014
Rozmiar: 0.1 MB
System operacyjny: Windows 95, 98, ME, XP
Liczba pobrań: 156

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis eTeacher 1.3

eTeacher to niezwykła gratka zarówno dla fanów starszego oprogramowania, jak również tych, którzy chcą podszlifować swoje umiejętności z języka angielskiego. Jest to bowiem pierwsza wersja tego popularnego, polskiego programu, która wydana została w 1990 roku i obecnie rozpowszechniana jest za darmo. Całość pomimo archaicznego wyglądu (układ graficzny, dźwięki, menu) w dalszym ciągu doskonale spełnia swoją rolę.

eTeacher pomoże nam w efektywnej nauce angielskich słówek, krok po kroku przeprowadzi nas przez zagadnienia związane z gramatyką i pozwoli utrwalić najważniejsze pojęcia. Program, z racji swojego wieku, bez problemu może być uruchamiany nawet na starszych komputerach. Jego niewielkie rozmiary (zaledwie 120KB) to kolejny atut. Warto dodać, że w środowisku Windows możemy zmienić interfejs programu na tryb tekstowy MS-DOS poprzez wciśnięcie kombinacji klawiszy Alt+Enter.

Uwaga:
Aby poprawnie zainstalować eTeacher należy po pobraniu paczki, rozpakować ją i uruchomić plik o nazwie ET.exe. 

Podobne Język angielski

 • Profesor Henry Słownictwo

  Profesor Henry Słownictwo to niezwykle pomocny program w nauce języka angielskiego. Zawarte są tutaj różnego rodzaju kursy słownictwa razem z różnego rodzaju powtórkami.

 • EasyLanguage - Język angielski (+ Gramatyka)

  EasyLanguage - Język angielski (+ Gramatyka) to program do nauki języka angielskiego zawierający 34 lekcji zasobu słownictwa i połączeń słownych oraz 34 gramatycznych tematów do nauki przeznaczonych dla poziomu od początkującego do zaawansowanego.

 • Angielski dla dzieci: 7 Diamentów 3.0

  Angielski dla dzieci 7 Diamentów to wciągająca gra edukacyjna dla dzieci od lat 7.

 • ANGIELSKI DLA DZIECI - PLAY

  ANGIELSKI DLA DZIECI - PLAY to program przeznaczony dla dzieci w wieku od 3 do 9 lat do nauki języka angielskiego.

 • Angielski - Mówisz i rozumiesz

  Angielski - Mówisz i rozumiesz to multimedialny kurs dla początkujących i zaczynających naukę - przystępne objaśnienie podstaw, nauka słów i zwrotów, wymowa i rozumienie ze słuchu, słownik, dialogi, gramatyka.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: eTeacher 1.3Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie