Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Dwukierunkowy słownik ang-pol dla MS Office

Kategoria: Język angielski
Producent: TiP Sp. z o.o.
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 17.11.2009
Rozmiar: 5,44 MB
System operacyjny: Windows 98, ME, 2000, XP, NT
Liczba pobrań: 4753

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Dwukierunkowy słownik ang-pol dla MS Office

­Dwukierunkowy słownik ang-pol dla MS Office firmy TiP to darmowe narzędzie językowe dla użytkowników systemu Windows i pakietu MS Office. Program nie posiada zwykłego interfejsu i po zainstalowaniu nie ukaże się okno programu – słownik integruje się z pakietem Microsoft Office i działa tylko z jego poziomu. Baza słownika zawiera 100 000 słów. Ściągnij dwukierunkowy słownik ang-pol dla MS Office za darmo klikając na zielony przycisk pod tekstem. Dwukierunkowy słownik ang-pol dla MS Office działa oczywiście po polsku. Dwukierunkowy słownik ang-pol dla MS Office jest free i można go używać legalnie w pakiecie biurowym Microsoft. Jeśli nie masz MS Office, znajdziesz wersje ewaluacyjne w naszym dziale Biuro.

Dwukierunkowy słownik ang-pol dla MS Office to program, który obsługuje się poprzez menu kontekstowe – klikając na słowo prawym przyciskiem myszki możemy przejść do tłumaczenia. Jest to niezwykle wygodne rozwiązanie gdyż oszczędza czas w innym przypadku tracony na uruchamianie i obsługiwanie osobnych programów językowych. Bez względu czy potrzebujemy słownik angielsko-polski czy słownik polsko-angielski program automatycznie rozpoznaje język ustawiony w danym dokumencie i odpowiednio pokazuje tłumaczenie. Na odnajdywanie słów nie ma wpływu ich forma fleksyjna. Wypróbuj dwukierunkowy słownik ang-pol dla MS Office - pobierz teraz.

Licencja
Dwukierunkowy słownik ang-pol dla MS Office jest freeware – można go używać za darmo. Dwukierunkowy słownik ang-pol dla MS Office nie jest trial, mimo że działa na płatnym pakiecie MS Office. Dwukierunkowy słownik ang-pol dla MS Office jest w wersji pl, choć nie ma to większego znaczenia ponieważ program nie posiada interfejsu. Dwukierunkowy słownik ang-pol dla MS Office download

Wymagania systemowe
Dwukierunkowy słownik ang-pol dla MS Office działa na: Windows 98, Windows Me, Windows NT, Windows 2000 i Windows XP. Nie ma obecnie oficjalnych informacji na temat kompatybilności programu dwukierunkowy słownik ang-pol dla MS Office i Windows 7. Najnowszy dwukierunkowy słownik ang-pol dla MS Office działa z pakietami Microsoft Office XP (czyli, np. Word 2002) i Microsoft Office 2003.

Jeśli potrzebujesz wydajnego narzędzia językowego wybierz dwukierunkowy słownik ang-pol dla MS Office – ściągnij z naszego serwisu. W naszym dziale download czekają podobne do programu Dwukierunkowy słownik ang-pol dla MS Office do pobrania.

­Certyfikat___pl­

Podobne Język angielski

 • eTeacher

  eTeacher to niezwykła gratka zarówno dla fanów starszego oprogramowania, jak również tych, którzy chcą podszlifować swoje umiejętności z języka angielskiego.

 • EasyLanguage - Język angielski (+ Gramatyka)

  EasyLanguage - Język angielski (+ Gramatyka) to program do nauki języka angielskiego zawierający 34 lekcji zasobu słownictwa i połączeń słownych oraz 34 gramatycznych tematów do nauki przeznaczonych dla poziomu od początkującego do zaawansowanego.

 • Profesor Henry Słownictwo

  Profesor Henry Słownictwo to niezwykle pomocny program w nauce języka angielskiego. Zawarte są tutaj różnego rodzaju kursy słownictwa razem z różnego rodzaju powtórkami.

 • ANGIELSKI DLA DZIECI - PLAY

  ANGIELSKI DLA DZIECI - PLAY to program przeznaczony dla dzieci w wieku od 3 do 9 lat do nauki języka angielskiego.

 • Angielski dla dzieci: 7 Diamentów 3.0

  Angielski dla dzieci 7 Diamentów to wciągająca gra edukacyjna dla dzieci od lat 7.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Dwukierunkowy słownik ang-pol dla MS OfficeAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie