Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Angielski dla dzieci: 7 Diamentów 3.0

Kategoria: Język angielski
Producent: Edgard
Licencja: Demo Licencja
Data dodania: 10.09.2008
Rozmiar: 11.4 MB
System operacyjny: Windows
Liczba pobrań: 3163

Demo

Wersja testowa oprogramowania na licencji shereware. Udostępniana bezpłatnie, bez ograniczenia czasowego. Programy w wersji demo nie posiadają pełnej funkcjonalności. Najczęściej w ten sposób wydawane są gry komputerowe.

Opis Angielski dla dzieci: 7 Diamentów 3.0

Angielski dla dzieci 7 Diamentów to wciągająca gra edukacyjna dla dzieci od lat 7.

Wciągająca gra
Dzieci uczą się angielskiego przy okazji wędrówki po tajemniczym Mieście. Za poprawnie rozwiązane ćwiczenia lub gry otrzymują punkty. W nagrodę uzyskują też rozmaite skarby - przedmioty, dzięki którym odwiedzić można niedostępne części Miasta oraz diamenty pozwalające poznawać nowe piosenki w studio nagrań Karaoke. Celem gry jest zdobycie wszystkich 7 diamentów ukrytych w programie.
Nauka słówek
Wędrując po zagadkowym Mieście Twoje Dziecko odwiedzi ciekawe miejsca (zoo, wieżę widokową, bibliotekę, centrum handlowe...), a w nich nauczy się aż 400 słówek - pozna ich wymowę, pisownię i znaczenie. Wszystkie słówka i wyrażenia zostały w zabawny sposób zilustrowane oraz udźwiękowione wyłącznie przez rodowitych Anglików.
Słownik 1000 słówek
Dodatkowo, w programie znajduje się angielsko-polski słownik, zawierający aż 1000 słówek!
Karaoke
Studio nagrań Karaoke zawiera zestaw łatwych, opracowanych specjalnie dla dzieci piosenek po angielsku. Twoje Dziecko będzie nie tylko mówić, ale także śpiewać po angielsku!
Gry i animacje
7 diamentów to przede wszystkim świetna rozrywka. Rozmaite gry językowe (m. in. krzyżówki czy klasyczne Memory) oraz zaskakujące animacje i efekty dźwiękowe sprawiają, że gra wciąga i długo się nie nudzi.

Najważniejsze zmiany w wersji 3.0:

 • unowocześniona grafika
 • poprawiona jakość nagrań, nowe nagrania
 • uproszczony scenariusz
 • rozbudowana pomoc i prezentacja wyjaśniająca jak grać
 • uproszczony słownik.

Podobne Język angielski

 • Profesor Henry Słownictwo

  Profesor Henry Słownictwo to niezwykle pomocny program w nauce języka angielskiego. Zawarte są tutaj różnego rodzaju kursy słownictwa razem z różnego rodzaju powtórkami.

 • eTeacher

  eTeacher to niezwykła gratka zarówno dla fanów starszego oprogramowania, jak również tych, którzy chcą podszlifować swoje umiejętności z języka angielskiego.

 • EasyLanguage - Język angielski (+ Gramatyka)

  EasyLanguage - Język angielski (+ Gramatyka) to program do nauki języka angielskiego zawierający 34 lekcji zasobu słownictwa i połączeń słownych oraz 34 gramatycznych tematów do nauki przeznaczonych dla poziomu od początkującego do zaawansowanego.

 • ANGIELSKI DLA DZIECI - PLAY

  ANGIELSKI DLA DZIECI - PLAY to program przeznaczony dla dzieci w wieku od 3 do 9 lat do nauki języka angielskiego.

 • Dwukierunkowy słownik ang-pol dla MS Office

  Dwukierunkowy słownik ang-pol dla MS Office firmy TiP to darmowe narzędzie językowe dla użytkowników systemu Windows i pakietu MS Office.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Angielski dla dzieci: 7 Diamentów 3.0

dodał: ~BARTEK , 26.04.2009

HELO\n

Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie