Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Profesor Henry Słownictwo 6.0

Kategoria: Język angielski
Producent: Edgard Multimedia
Licencja: Demo Licencja
Data dodania: 19.02.2015
Rozmiar: 25.0 MB
System operacyjny: Windows 98, ME, 2000, XP, NT
Liczba pobrań: 87

Demo

Wersja testowa oprogramowania na licencji shereware. Udostępniana bezpłatnie, bez ograniczenia czasowego. Programy w wersji demo nie posiadają pełnej funkcjonalności. Najczęściej w ten sposób wydawane są gry komputerowe.

Opis Profesor Henry Słownictwo 6.0

Profesor Henry Słownictwo to niezwykle pomocny program w nauce języka angielskiego. Zawarte są tutaj różnego rodzaju kursy słownictwa razem z różnego rodzaju powtórkami. Całość przeznaczona jest dla początkujących, jak również średnio zaawansowanych. Wszechstronność kursu doskonale sprawdza się podczas codziennej nauki słówek oraz całych wyrażeń. Ponadto proste w obsłudze menu nie powinno sprawić problemu nawet tym nieco młodszym uczniom.

Program nie zajmuje wiele miejsca na dysku twardym naszego komputera, przez co może być instalowany nawet na nieco starszym sprzęcie. Baza słówek programu jest naprawdę imponująca, zawiera bowiem ponad 11000 wyrażeń podzielonych tematycznie. Nie zabrakło tutaj także zwrotów potocznych z języka mówionego oraz ponad 6000 przykładowych zdań z ich zastosowaniem (różnego rodzaju przykłady, użycie wyrażeń w danym kontekście). Profesor Henry Słownictwo to niezastąpiona pomoc podczas intensywnej nauki języka angielskiego.  Wersja demonstracyjna programu ograniczona jest czasowo. 

Podobne Język angielski

 • eTeacher

  eTeacher to niezwykła gratka zarówno dla fanów starszego oprogramowania, jak również tych, którzy chcą podszlifować swoje umiejętności z języka angielskiego.

 • EasyLanguage - Język angielski (+ Gramatyka)

  EasyLanguage - Język angielski (+ Gramatyka) to program do nauki języka angielskiego zawierający 34 lekcji zasobu słownictwa i połączeń słownych oraz 34 gramatycznych tematów do nauki przeznaczonych dla poziomu od początkującego do zaawansowanego.

 • ANGIELSKI DLA DZIECI - PLAY

  ANGIELSKI DLA DZIECI - PLAY to program przeznaczony dla dzieci w wieku od 3 do 9 lat do nauki języka angielskiego.

 • Angielski - Mówisz i rozumiesz

  Angielski - Mówisz i rozumiesz to multimedialny kurs dla początkujących i zaczynających naukę - przystępne objaśnienie podstaw, nauka słów i zwrotów, wymowa i rozumienie ze słuchu, słownik, dialogi, gramatyka.

 • Dwukierunkowy słownik ang-pol dla MS Office

  Dwukierunkowy słownik ang-pol dla MS Office firmy TiP to darmowe narzędzie językowe dla użytkowników systemu Windows i pakietu MS Office.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Profesor Henry Słownictwo 6.0Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie