Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

EasyLanguage - Język angielski (+ Gramatyka) 2.09

Kategoria: Język angielski
Producent: 1st EasySoft
Licencja: Demo Licencja
Data dodania: 10.09.2008
Rozmiar: 23.4 MB
System operacyjny: Windows 95, 98, ME, 2000, XP, Vista, NT
Liczba pobrań: 8829

Demo

Wersja testowa oprogramowania na licencji shereware. Udostępniana bezpłatnie, bez ograniczenia czasowego. Programy w wersji demo nie posiadają pełnej funkcjonalności. Najczęściej w ten sposób wydawane są gry komputerowe.

Opis EasyLanguage - Język angielski (+ Gramatyka) 2.09

Easy Language to zupełna rewelacja i kompletna rewolucja na rynku programów do nauki języków obcych. Firma 1st EasySoft zafundowała wszystkim użytkownikom chcącym szybko poznać język angielski wspaniałe oprogramowanie. Easy Language zapewnia szybką naukę języka i poznanie jego tajników. Niestety, pełna wersja Easy Language nie jest darmowa - można jedynie korzystać z wersji pokazowej Easy Language. Plik instalacyjny takiego oprogramowania to zaledwie około 23 MB, więc nie zbyt dużo. Aplikacja Easy Language napisana jest dla Windowsa i działa na wszystkich jego wersjach. Program Easy Language jest skonstruowany tak, że użytkownik może skorzystać z 34 lekcji przygotowanych do nauki języka.

Zajęcia przygotowane dla użytkowników programu Easy Language są bardzo ciekawe i interesujące - na pewno zachęcają do nauki. Wersja testowa programu Easy Language zawiera 4 tematy do nauki i są to: dom, kuchnia, jedzenie oraz ciało człowieka. Założenie darmowego Easy Language jest takie, by móc nauczyć zasobu słownictwa i gramatyki, ale też różnych fraz oraz przyjętych zwrotów w danych języków. Całość jest w bardzo przystępnej dla użytkownika formie. Każdy użytkownik Easy Language, podczas nauki, może sprawdzić swój aktualny stan wiedzy. Służą do tego specjalnie przygotowane testy sprawdzające. Przy wypełnianiu takiego testu można wybrać i ustalić poziom trudności sprawdzianu. Testy można wykonywać tak by dotyczyły jednej tematyki lub kilku naraz - zatem to jak i co chcemy u siebie sprawdzać zależy tylko i wyłącznie od nas.

Jedną z niezastąpionych możliwości Easy Language jest możliwość ćwiczenia wymowy w programie za pomocą specjalnie przygotowanych z tym celu funkcji. Polega to m.in. na możliwości nagrania swojego głosu i porównania naszej wymowy z oryginalną wymową danego zdania czy fragmentu tekstu. Dzięki temu wiemy z czym mamy problem i co musimy jeszcze poprawić. Easy Language ma także wbudowany słownik. Działa on w obie strony, więc nie jest problemem tłumaczenie pojedynczych słówek podczas nauki języka. Słownik w Easy Language oferuje także możliwość sprawdzenia wymowy danego słowa oraz jego pochodnych znaczeń. Program póki co nie jest zbyt popularny co może dziwić w porównaniu z jego możliwościami. Należy mieć nadzieje, że darmowy Easy Language może sprawić swoim użytkownikom wiele satysfakcji i pomóc w efektywnej nauce języka obcego.

­Certyfikat___pl­

Podobne Język angielski

 • Profesor Henry Słownictwo

  Profesor Henry Słownictwo to niezwykle pomocny program w nauce języka angielskiego. Zawarte są tutaj różnego rodzaju kursy słownictwa razem z różnego rodzaju powtórkami.

 • eTeacher

  eTeacher to niezwykła gratka zarówno dla fanów starszego oprogramowania, jak również tych, którzy chcą podszlifować swoje umiejętności z języka angielskiego.

 • Angielski dla dzieci: 7 Diamentów 3.0

  Angielski dla dzieci 7 Diamentów to wciągająca gra edukacyjna dla dzieci od lat 7.

 • ANGIELSKI DLA DZIECI - PLAY

  ANGIELSKI DLA DZIECI - PLAY to program przeznaczony dla dzieci w wieku od 3 do 9 lat do nauki języka angielskiego.

 • Dwukierunkowy słownik ang-pol dla MS Office

  Dwukierunkowy słownik ang-pol dla MS Office firmy TiP to darmowe narzędzie językowe dla użytkowników systemu Windows i pakietu MS Office.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: EasyLanguage - Język angielski (+ Gramatyka) 2.09

dodał: Marzena , 24.09.2008

Taki sobie program

Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie