Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Google Earth 6.1.0.4738

Kategoria: Geografia
Producent: Google Inc.
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 11.05.2011
Rozmiar: 16,31 MB
System operacyjny: Windows 2000, XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 2419

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Google Earth 6.1.0.4738

Google Earth 6.1.0.4738 to najnowsze wydanie popularnego programu, pozwalającego na wirtualne podróże po Ziemi, Księżycu, a także Marsie i nocny niebie. Oprócz możliwości oglądania ich na podstawie zdjęć satelitarnych i astronomicznych możemy udać się na wirtualne wycieczki po naszej planecie i wiele miejsc oglądać z poziomu ulicy – tzw. Google StreetView. Dodatkowo doedukujemy się poprzez informacje o ciekawszych miejscach, dostarczane nie tylko przez użytkowników prywatnych, ale także takie uznane serwisy jak np. National Geographic. Co najważniejsze – wszystko to nie kosztuje ani grosza. Download Google Earth jest całkowicie darmowy i można wykonać go z tej właśnie strony. Plik instalacyjny ma 13,4 MB, więc nie zajmie to dużo czasu.

Google Earth w tej wersji ma sporo poprawek. Przede wszystkim ulepszono pomiary dużych odległości, a także zlikwidowano irytująco znikającą linijkę. Program działa teraz szybciej dzięki zoptymalizowanej ilości danych na temat terenu oraz zdjęć. Pobierz Google Earth i zobacz, jak sprawnie działa ta aplikacja! Możemy dzięki niej nie tylko oglądać świat, ale też udać się na wycieczkę ponad Ziemią wirtualnym samolotem. Aplikacja ta doskonale sprawdza się jako mapa, aplikacja do odnajdywania ciekawych miejsc, zdobywania informacji, a także wizytowania wybranych ulic na świecie. Dzięki prostej obsłudze i polskiemu wydaniu nikt nie będzie mieć problemów z jej opanowaniem. Można powiedzieć, że Google Earth to mapa, na której możemy się znaleźć i po której możemy wędrować. Nowości obejmują też dno morskie oraz takie rzeczy jak choćby zwiedzania najbardziej znanych muzeów i galerii, co jeszcze bardziej zwiększa funkcjonalność aplikacji.

Podobne Geografia

 • Seterra

  Seterra to program do nauki geografii przez quizy.

 • Stellarium

  Stellarium to wirtualne planetarium.

 • Earth Browser 2.0.1

  Earth Browser to aplikacja pozwalająca oglądać ziemski glob w trójwymiarze.

 • Geografia 2.5

  Geografia 2.5 ma na celu przyswojenie przez ucznia podstawowych wiadomości geograficznych o świecie, przy czym nie pretenduje do miana kompendium wiedzy z tego przedmiotu.

 • Exploring Europe 1.0

  Exploring Europe to program do nauki o Europie w formie quizu.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Google Earth 6.1.0.4738

dodał: ~Jeży , 07.05.2013

Dobre.

Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie