Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Geografia 2.5

Kategoria: Geografia
Producent: Wiesław Salamon
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 05.08.2008
Rozmiar: 2.5 MB
System operacyjny: Windows 98, ME, 2000, XP, NT
Liczba pobrań: 735

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Geografia 2.5

Geografia 2.5 ma na celu przyswojenie przez ucznia podstawowych wiadomości geograficznych o świecie, przy czym nie pretenduje do miana kompendium wiedzy z tego przedmiotu.

Przedstawia on świat tak, jak chcą znać uczniowie, tj. garść informacji i trochę charakterystycznych obrazów. Aby umożliwić w miarę bezbolesne zdobycie wiedzy, program ma charakter zabawowy w myśl zasady "przez rozrywkę do wiedzy". Program składa się z siedmiu części poruszających różne zagadnienia geograficzne. Możesz poćwiczyć określanie współrzędnych ale i sprawdzić się przy rozwiązywaniu testu. Możesz układać puzzle lub przeczytać o wielkich odkrywcach. Program jest duży objętościowo, ponieważ zawiera ponad 80 zdjęć z różnych stron świata. Został sprawdzony w codziennej pracy i jest wyczekiwanym przez ucznia zamiennikiem do tradycyjnych lekcji.

Podobne Geografia

 • Seterra

  Seterra to program do nauki geografii przez quizy.

 • Stellarium

  Stellarium to wirtualne planetarium.

 • SAOImage DS9 5.1

  SAOImage DS9 służy do przeglądania zdjęć astronomicznych.

 • 3D World Map 2.1

  3D World Map jest aplikacją umożliwiającą obejrzenie Ziemi w trójwymiarze.

 • Amiglobe 2002

  Spolszczenie kolejnej wersji wirtualnego atlasu świata.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Geografia 2.5Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie