Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

European Geography Tutor 1.7.0

Kategoria: Geografia
Producent: AHA! Software Inc.
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 05.08.2008
Data modyfikacji: 11.09.2014
Rozmiar: 0.5 MB
System operacyjny: Windows 98, ME, 2000, XP, NT
Liczba pobrań: 777

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis European Geography Tutor 1.7.0

European Geography Tutor  jest programem pomagającym w przyswojeniu nazw i położenia państw Europy.

Najechanie kursorem na obszar kraju powoduje wyświetlenie jego nazwy. Użytkownik ma też możliwość udziału w dwóch quizach: jeden polega na odgadywaniu nazwy wybranego na mapie państwa, a drugi na podawaniu lokalizacji podanego kraju.

Całość doskonale sprawdza się jako narzędzie pomocnicze podczas nauki geografii tak w szkole podstawowej, jak również w  gimnazjum czy liceum. Warto wspomnieć, że mały rozmiar i niewielkie wymagania sprzętowe pozwalają użytkować European Geography tour nawet na nieco starszych komputerach. Dodatkowym atutem aplikacji jest bardzo proste w użyciu menu. Nawet najmłodsi nie powinni mieć z nim problemu. European Geography Tour to świetne narzędzie zarówno do nauki w domu, jak również jako pomoc w czasie lekcji w szkole.

Podobne Geografia

 • Stellarium

  Stellarium to wirtualne planetarium.

 • Seterra

  Seterra to program do nauki geografii przez quizy.

 • KGeography 4.0.5

  Program edukacyjny przeznaczony do poznawania kuli ziemskiej.

 • ScopeDriver 3.1.2

  ScopeDriver to urządzenie pozwalające na korzystanie z teleskopu astronomicznego Meade Autostar lub LX200 przy użyciu domowego komputera.

 • World Geography Tutor 1.2

  World Geography Tutor jest programem pomagającym w przyswojeniu nazw i położenia państw świata, a także stanów i regionów.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: European Geography Tutor 1.7.0Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie