Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Windows Mobile 7

[TYLKO OPIS]
Kategoria: Dystrybucje
Producent: Microsoft
Licencja: Brak Licencja
Data dodania: 11.01.2010
System operacyjny: Windows 7

Brak

Opis Windows Mobile 7

Sprzeczne informacje o dacie premiery Windows Mobile zalewają internet w regularnych odstępach czasu i wahają się trzeciego kwartału 2009 (co, jak wiemy się nie sprawdziło) do czwartego kwartału 2010. Informacje z pierwszego tygodnia 2010 zapowiadają premierę Windows Mobile 7.0 na grudzień 2010. W lutym 2010 ma on zostać zaprezentowany na kongresie Mobile World w Hiszpanii. Nie jest znana data wypuszczenia Windows Mobile 7 w wersji beta ani Windows Mobile SDK. Tym samym Microsoft podejmie przynajmniej próbę walki o rynek smartfonów wypuszczając w końcu nową wersję Windows Mobile software.

Znamy już kilka faktów, jakie ujawnił Microsoft na temat Windows Mobile. Po pierwsze potentat z Redmond pragnie zyskać klientów wśród odbiorców indywidualnych. Przeniesienie nacisku z odbiorców biznesowych ma przenieść przynieść współpracę z producentami smartfonów oraz udostępnienie Windows Mobile download na większą ilość modeli. Krokiem w tym kierunku jest współpraca z HTC. Kilka miesięcy przed oficjalną datą premiery ma pojawić wyposażony w Windows Mobile smartphone device firmy HTC. Należy przyklasnąć każdej informacji sugerującej, że Microsoft spieszy się z wypuszczeniem Windows Mobile. Biorąc pod uwagę konkurencję na rynku pośpiech jest wskazany. Z drugiej, z ilością złej prasy jaką ma Microsoft, wypuszczenie Windows Mobile z usterkami byłoby bardzo złym posunięciem.

Czego spodziewać się od strony praktycznej? Po pierwsze, należy spodziewać się atrakcyjnego wyglądu. Statyczne paski mają być przezroczyste a efekty przejścia między ekranami niespotykane nigdzie indziej. Pojawią się też nowe efekty wybudzania telefonu ze stanu uśpienia. Interfejs ma być ładniejszy a za przykład można wziąć paski zasięgu i baterii ładnie wkomponowane na dole ekranu.

Ekran dotykowy nie będzie już obsługiwany rysikiem lecz palcem a systemu rozpoznający ruch telefonu ma być ulepszony. Zostanie to osiągnięte nie żyroskopem czy akcelerometrem ale za pomocą  aparatu cyfrowego, co sprawi, że Windows Mobile 7 download i instalacja będzie możliwa na starszych urządzeniach. Ciekawe rozwiązanie zastosowano w przypadku takich elementów jak krzyżyki. W czasie użycia programów powinny być one jak najmniejsze – aby dało się je kliknąć palcem zastosowane będzie skalowanie pod wpływem dotyku. Niedokładne dotknięcia mają być inteligentnie korygowane przez Windows Mobile 7. Funkcje przesuwania stron ruchami reki będzie w dużej mierze zależne od współpracy z producentami sprzętu.

Jeśli szukasz programów na Windows Mobile za darmo, zajrzyj do naszego działu Mobile. Znajdują się tam programy dla Windows Mobile, w tym GPS do Windows Mobile. Najlepsze gry na Windows Mobile znajdziesz w naszym dziale Gry. Programy dla Windows Mobile są freeware i nie trzeba za nie płacić. Windows Mobile 7 po polsku na pewno będzie dostępny. Bez wersji lokalnych  Windows Mobile, w tym pl, trudno sobie wyobrazić prawdziwy podbój rynku.

Podobne Dystrybucje

 • Mandriva 2010

  Testowa wersja jednej z najpopularniejszych wśród początkowych użytkowników dystrybucji Mandriva systemu Linux.

 • FreeBSD

  FreeBSD to darmowy system operacyjny z rodziny UNIX, bezpieczny i wydajny, dobry do domu i do pracy.

 • FreeBSD 8.0

  Download FreeBSD 8.0 za free. Pobierz FreeBSD 8.0 system operacyjny z rodziny UNIX za darmo. Sprawdź inne dystrybucje i programy po polsku na pobierz.pl.

 • Open Solaris 2008.11

  Open Solaris to darmowy system operacyjny na bazie UNIX'a

 • Haiku R1/Alpha 2


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Windows Mobile 7Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Dystrybucje


Kategorie