Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Twój Dietetyk 1.0.3

Kategoria: Zdrowie i uroda
Producent: Marcin Dutkiewicz
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 03.07.2008
Rozmiar: 203 KB
System operacyjny: Windows 95, 98, ME, 2000, XP, NT
Liczba pobrań: 2312

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Twój Dietetyk 1.0.3

Twój Dietetyk 1.0.3 to bezpłatny program pomagający w kontrolowaniu ilości kalorii, tłuszczy, białek i węglowodanów w spożywanym jedzeniu, co sprzyja lepszym efektom chudnięcia lub budowie masy mięśniowej.

Jest bardzo prosty w obsłudze. Wystarczy jedynie wybrać odpowiednią pozycję żywieniową i określić jej gramaturę. Nowa wersja posiada 850 pozycji.

Podobne Zdrowie i uroda

 • Dietetyk1000kcal

  Dietetyk1000kcal jest rewolucyjnym programem do wspomagania diety1000kcal, zwiera dużo usprawnień ułatwiających życie osób będących na diecie i dbających o swoją sylwetkę.

 • Beauty Studio

  Beauty Studio to program służący do wizualizacji stylizacji zarówno twarzy (make-up), jak również fryzur.

 • Mój Komputerowy Dietetyk

  Mój Komputerowy Dietetyk 2 to program przeznaczony dla osób stosujących dowolną dietę, diabetyków, sportowców i osób pragnących kontrolować swoje nawyki żywieniowe.

 • Notatnik Zdrowia

  Program „Notatnik Zdrowia” to trialowy program umożliwiający łatwe notowanie pomiarów naszego ciała.

 • Audiometr

  Audiometr to aplikacja pozwalająca na samodzielnie monitorowanie chorób słuchu za pomocą badania audiometrycznego.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Twój Dietetyk 1.0.3

dodał: ~Misterio , 04.05.2012

urodziłam małego alergika (ryzyko było ogormne, bo i ja, i mąż mamy alergię) i od początku musiałam stosować dietę eliminacyjną, jak się okazało bardzo rygorystyczną. w takiej sytuacji ciężko jest mf3wić o zdrowym odżywianiu, raczej mysli się przede wszystkim o tym, zeby nie zaszkodzić dziecku. nie mogłam dostarczyć z pożywienia jemu i sobie wszystkich niezbędnych skłądnikf3w odżywczych, bo jak to zrobić, jedząc głf3wnie ryż, indyka i marchewkę? w takiej sytuacji wręcz konieczna jest suplementacja. ja bralam feminatal N, dzięki temu mf3j organizm był silny i karmiłam piersią dosyć długo.

Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie