Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Notatnik Zdrowia

Kategoria: Zdrowie i uroda
Producent: Andrzej Fuz
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 31.05.2011
Rozmiar: 1. 15 MB
System operacyjny: Windows
Liczba pobrań: 883

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis Notatnik Zdrowia

Program „Notatnik Zdrowia” to trialowy program umożliwiający łatwe notowanie pomiarów naszego ciała takich jak: ciśnienie krwi, temperatura ciała, waga ciała, poziom glukozy, czy ilość spożywanych kalorii.

Na zbiorczym wykresie można obserwować tendencje wymienionych parametrów, w zależności od potrzeb można również notować i drukować dane wybranych parametrów. Uzyskiwane w ten sposób dane mogą pomagać również odchudzającym się (poprzez monitorowanie skuteczności diety i wybranych wskaźników parametrów ciała). Mogą przydać się również osobom leczącym się na nadciśnienie, zobowiązanych przez swoich lekarzy do prowadzenia notatek na temat ciśnienia krwi, oraz diabetykom.

„Notatnik Zdrowia” ze względu na swoją prostotę, intuicyjność i łatwy interfejs, nie powinien sprawić trudności w obsłudze nawet osobom starszym, dla których używanie skomplikowanych aplikacji jest rozwiązaniem kłopotliwym i nieefektywnym. „Notatnik Zdrowia” składa się z sześciu paneli, które zawierają tabele oraz wykresy następujących parametrów organizmu: ciśnienia krwi, temperatury ciała, masy ciała, zawartości glukozy we krwi, dawek insuliny oraz panelu z zestawieniem pomiarów oraz drugiego panelu- przeznaczonego na notatki z wizyt u lekarzy.

Program automatycznie przyporządkowuje do zapisu aktualną godzinę oraz generuje wykresy w przypadku wciśnięcia przycisku „odśwież wykres”. Nie istnieje także potrzeba zapisywania nowych danych w panelach, ponieważ automatycznie utrwalają się one w pamięci przy zamykaniu aplikacji. W tabelach paneli możemy również wpisywać dane z dni innych aniżeli dzisiejsze, co umożliwi nam przeniesienie do programu zapisków z ręcznych notatek i na przykład wygenerowanie wykresów na ich podstawie.

Więcej informacji na temat tej użytecznej i niewielkiej zarazem (rozmiar: 1,15 MB) aplikacji oraz praktyczne porady dotyczące jej użytkowania znajdują się na stronie internetowej autora.

Podobne Zdrowie i uroda

 • Beauty Studio

  Beauty Studio to program służący do wizualizacji stylizacji zarówno twarzy (make-up), jak również fryzur.

 • Mój Komputerowy Dietetyk

  Mój Komputerowy Dietetyk 2 to program przeznaczony dla osób stosujących dowolną dietę, diabetyków, sportowców i osób pragnących kontrolować swoje nawyki żywieniowe.

 • Audiometr

  Audiometr to aplikacja pozwalająca na samodzielnie monitorowanie chorób słuchu za pomocą badania audiometrycznego.

 • Outcook Express

  Outcook Express w wersji 1.2 to nowoczesna i przede wszystkim darmowa książka kucharska, którą zainstalujesz na dysku twardym własnego komputera.

 • Dietetyk1000kcal

  Dietetyk1000kcal jest rewolucyjnym programem do wspomagania diety1000kcal, zwiera dużo usprawnień ułatwiających życie osób będących na diecie i dbających o swoją sylwetkę.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Notatnik ZdrowiaAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie