Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Notatnik Diabetyka

Kategoria: Zdrowie i uroda
Producent: Andrzej Fuz
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 31.05.2011
Rozmiar: 669 KB
System operacyjny: Windows
Liczba pobrań: 594

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Notatnik Diabetyka

Darmowy program „Notatnik diabetyka III wersja beta” pełni funkcję notatnika dla wszystkich osób mających problem z cukrzycą. Program w chwili otwarcia automatycznie wczytuje datę i otwiera plik związany z aktualnym tygodniem. Uzupełniana jest również aktualna godzina.

Użytkownik tej prostej a zarazem bardzo użytecznej aplikacji może wybrać, edytować oraz drukować notatki z dowolnego okresu na przestrzeni 30 lat. Wpisy pomiarów dokonuje się w jednostkach: mg% lub mmol/l. Aplikacja umożliwia automatyczne generowanie wyniku średniego dziennego poziomu glukozy we krwi oraz łącznej dziennej dawki insuliny. 

Program „Notatnik diabetyka” daje możliwość dokonywania wydruków, dzięki czemu dane w wersji elektronicznej szybko i bezproblemowo można przenieść na wersję wydrukowaną (na przykład przed planowaną wizytą u lekarza). Aplikacja jest prosta w użyciu i nawet osoby starsze, które nie potrafią obsługiwać bardziej zaawansowanych programów, dzięki przyjaznemu interfejsowi i intuicyjności rozwiązań, z pewnością szybko nauczą się obsługi tego przydatnego diabetykom programu.

W najnowszej wersji programu autor wprowadził rubryki z miejscem na notatki dotyczące ciśnienia krwi oraz tętna a także tablice z miejscem na dane dotyczące nazwiska lekarza, choroby, lekarstw i przyrządów pomiarowych. Wszystkie te dane również mogą zostać szybko wydrukowane.

Podobne Zdrowie i uroda

 • Beauty Studio

  Beauty Studio to program służący do wizualizacji stylizacji zarówno twarzy (make-up), jak również fryzur.

 • Outcook Express

  Outcook Express w wersji 1.2 to nowoczesna i przede wszystkim darmowa książka kucharska, którą zainstalujesz na dysku twardym własnego komputera.

 • Notatnik Zdrowia

  Program „Notatnik Zdrowia” to trialowy program umożliwiający łatwe notowanie pomiarów naszego ciała.

 • Audiometr

  Audiometr to aplikacja pozwalająca na samodzielnie monitorowanie chorób słuchu za pomocą badania audiometrycznego.

 • Mój Komputerowy Dietetyk

  Mój Komputerowy Dietetyk 2 to program przeznaczony dla osób stosujących dowolną dietę, diabetyków, sportowców i osób pragnących kontrolować swoje nawyki żywieniowe.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Notatnik DiabetykaAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie