Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Mój Komputerowy Dietetyk 1.0.0.33

Kategoria: Zdrowie i uroda
Producent: Alpha-Net Software
Licencja: Demo Licencja
Data dodania: 03.07.2008
Rozmiar: 4.7 MB
System operacyjny: Windows 98, ME, 2000, XP, NT
Liczba pobrań: 2238

Demo

Wersja testowa oprogramowania na licencji shereware. Udostępniana bezpłatnie, bez ograniczenia czasowego. Programy w wersji demo nie posiadają pełnej funkcjonalności. Najczęściej w ten sposób wydawane są gry komputerowe.

Opis Mój Komputerowy Dietetyk 1.0.0.33

Mój Komputerowy Dietetyk to program do komponowania, rejestracji i kontroli posiłków, niezastąpione narzędzie dla osób stosujących modele żywienia oparte na kontroli zawartości w posiłkach takich parametrów jak: białka, tłuszcze, węglowodany, kalorie, indeks glikemiczny, wymiennik węglowodanowy.

Nadaje się idealnie dla diabetyków, sportowców, osób stosujących 'Żywienie Optymalne', dietę Montignac'a, dowolny typ diety odchudzającej opartej na kontroli kalorii w posiłkach, jak również diety lecznicze. Dodatkowa możliwość rejestracji aktywności fizycznej i kontroli bilansu energetycznego jest atrakcyjna dla osób odchudzających się, a poręczny kalendarz wzbogacony jest o możliwość rejestracji wagi ciała.
 Mój Komputerowy Dietetyk oparty jest na modyfikowalnym zbiorze produktów z podaną zawartości białka, tłuszczu, węglowodanów, WW i kalorii w 100 gramach produktu. Lista z zawartością prawie tysiąca artykułów  jest dostarczana łącznie z programem i można ją dowolnie rozszerzać uzupełniając  według indywidualnych zapotrzebowań poprzez dopisywanie kolejnych produktów. Produkty jednoskładnikowe, o znanych parametrach można wprowadzać bezpośrednio, program ma również możliwość komponowania produktów złożonych i zapisywania ich pod własną nazwą.
W parametrach systemu Mój Komputerowy Dietetyk można wprowadzić założone dla siebie ograniczenia dziennego spożycia. Program, podczas wprowadzania dziennego menu, na bieżąco wylicza sumy wprowadzonych pozycji i porównuje z zadanymi normami dziennymi. Wszystkie wprowadzone do systemu dzienne posiłki są zapamiętywane, istnieje więc możliwość przeglądania dotychczasowej historii żywienia, co jest szczególnie pomocne w przypadku konsultacji z lekarzem dietetykiem.

Podobne Zdrowie i uroda

 • Beauty Studio

  Beauty Studio to program służący do wizualizacji stylizacji zarówno twarzy (make-up), jak również fryzur.

 • Notatnik Zdrowia

  Program „Notatnik Zdrowia” to trialowy program umożliwiający łatwe notowanie pomiarów naszego ciała.

 • Mój Komputerowy Dietetyk

  Mój Komputerowy Dietetyk 2 to program przeznaczony dla osób stosujących dowolną dietę, diabetyków, sportowców i osób pragnących kontrolować swoje nawyki żywieniowe.

 • Dietetyk1000kcal

  Dietetyk1000kcal jest rewolucyjnym programem do wspomagania diety1000kcal, zwiera dużo usprawnień ułatwiających życie osób będących na diecie i dbających o swoją sylwetkę.

 • Outcook Express

  Outcook Express w wersji 1.2 to nowoczesna i przede wszystkim darmowa książka kucharska, którą zainstalujesz na dysku twardym własnego komputera.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Mój Komputerowy Dietetyk 1.0.0.33Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie