Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Mój Komputerowy Dietetyk 2.0

Kategoria: Zdrowie i uroda
Producent: Alpha-Net Software
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 12.02.2010
Rozmiar: 2.6 MB
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 7521

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Mój Komputerowy Dietetyk 2.0

Mój Komputerowy Dietetyk 2 to program przeznaczony dla osób stosujących dowolną dietę, diabetyków, sportowców i osób pragnących kontrolować swoje nawyki żywieniowe. Jeśli jesteś kulturystą, trenujesz jakąś dyscyplinę sportową i chcesz rejestrować aktywność fizyczną, dzienny bilans energetyczny lub też chcesz kontrolować spożycie białka, tłuszczu, węglowodanów, WW (wymiennik węglowodanowy), WBT (wymiennik białkowo-tłuszczowy) lub kalorii w pożywieniu program Dietetyk jest dla ciebie. Mój Komputerowy Dietetyk można pobrać za darmo.

Mój Komputerowy Dietetyk pozwala komponować, rejestrować i kontrolować spożywane posiłki. Jest niezbędnym narzędziem dla osób uprawiających sport i stosujących diety, w tym 'Żywienie Optymalne', dietę Montignac'a czy każdy inny rodzaj diety odchudzającej opartej na kontroli kalorii w posiłkach czy też diety leczniczej. Dzięki możliwości analizowania aktywności fizycznej i kontroli bilansu energetycznego oraz kalendarzowi z zapisem wagi ciała program pomaga w procesie odchudzania. Pobierz darmowy Mój Komputerowy Dietetyk klikając zielony przycisk pod tekstem.

Program Mój Komputerowy Dietetyk 2.0 zawiera listę około tysiąca produktów z podaną zawartością białka, tłuszczu, węglowodanów, WW, WBT i kalorii w 100 gramach produktu. Listę można rozszerzać i uzupełniać według osobistych potrzeb poprzez dopisywanie kolejnych produktów. Parametry systemu można modyfikować według własnych ograniczeń dziennego spożycia a program, podczas proponowania dziennego menu, wylicza sumy wprowadzonych pozycji i porównuje z zadanymi normami dziennymi. Wszystkie zapisane w programie dzienne posiłki są archiwizowane, co pozwala śledzić dotychczasową historię żywienia, a to z kolei jest niezwykle przydatne w przypadku konsultacji z dietetykiem lub lekarzem.

Program Mój Komputerowy Dietetyk pozwala łatwo tworzyć menu przy pomocy wbudowanej listy najpopularniejszych artykułów spożywczych i dań z automatycznym uwzględnieniem poziomu białek, tłuszczu, węglowodanów, WW, WBT i kalorii. Przykład listy używanej w programie Mój Komputerowy Dietetyk można zobaczyć online na stronie producenta "dietetyk.com.pl/die_pln_calories.php". Listy posiłków są analizowane pod kątem danej diety w czym pomagają wygenerowane wykresy i raporty. Jeśli zapiszesz w programie swoje ulubione dania, będą one proponowane w tworzonym menu. Zapis aktywności fizycznej i bilansu energetycznego ułatwia predefiniowana lista aktywności i ćwiczeń fizycznych.

Jeśli zdecydujesz się na zakup pełnej wersji programu Mój Komputerowy Dietetyk, oto dodatkowe funkcje jakie dostaniesz za wykupienie pełnej licencji: tworzenie posiłków i wykorzystywanie ulubionych zestawów żywieniowych;  nieograniczona ilość posiłków na dzień; eksport i import artykułów i zestawów żywnościowych przez internet; zapis i odczyt artykułów i zestawów żywnościowych z dysku; zintegrowany z programem system pomocy; archiwizacja danych. Chcesz aby twoja dieta była prawidłowa? Program Mój Komputerowy Dietetyk pomoże – pobierz już teraz.


Wymagania systemowe
Mój Komputerowy Dietetyk można uruchomić na następujących systemach Windows: 95, 98, 2000, ME, XP i Vista. Ściągnij Mój Komputerowy Dietetyk za darmo i zrób porządek ze swoją dietą, kontroluj posiłki i reguluj aktywność fizyczną. Szukasz programu podobnego do Mój Komputerowy Dietetyk? Download podobnych aplikacji z działu Zdrowie i Uroda.

Podobne Zdrowie i uroda

 • Audiometr

  Audiometr to aplikacja pozwalająca na samodzielnie monitorowanie chorób słuchu za pomocą badania audiometrycznego.

 • Notatnik Diabetyka

  Darmowy program „Notatnik diabetyka III wersja beta” pełni funkcję notatnika dla wszystkich osób mających problem z cukrzycą.

 • Dietetyk1000kcal

  Dietetyk1000kcal jest rewolucyjnym programem do wspomagania diety1000kcal, zwiera dużo usprawnień ułatwiających życie osób będących na diecie i dbających o swoją sylwetkę.

 • Beauty Studio

  Beauty Studio to program służący do wizualizacji stylizacji zarówno twarzy (make-up), jak również fryzur.

 • Outcook Express

  Outcook Express w wersji 1.2 to nowoczesna i przede wszystkim darmowa książka kucharska, którą zainstalujesz na dysku twardym własnego komputera.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Mój Komputerowy Dietetyk 2.0

dodał: ~dss , 30.08.2010

tragedia

Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie