Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Bank Smaków - bon apetito

Kategoria: Zdrowie i uroda
Producent: Adobe
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 21.01.2010
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 1963

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Bank Smaków - bon apetito

"Bank Smaków" - Bon Apetito program do oszczędzania jedzenia. Choć samo w sobie kojarzy nam się elgancką restauracją w rzeczywistości bon apetito to internetowa ksiązka kucharska a dokładniej jej dość orginalna odmiana. Tak naprawdę to też  "eko" oraz  funkcjonalna inicjatywa, dla wszystkich  tych, którym leżą na sercu problemy współczesnego świata oraz tych, którzy lubią ugotować coś z niczego.

Firma Adobe przy współudziale Polskiej Federacji Banków Żywnościowych, stworzyła niecodzienną aplikacje, Bank Smaków - bon appetito, działający jako  książka kucharska pogram właśnie.

Zasadniczym celem bon apetito jest przekonanie ludzi żeby nie marnowali jedzenia, download programu bon appetito jest oczywiście dostępny
za darmo . Bank smaków bon apetito to nie tylko kuchnia polska, znajdziemy tu przepisy 'a la' kuchnia francuska , 'bon apetit' kuchnia włoska czy różności pochodzące z wielu,wielu innych egzotycznych miejsc świata, krótko bon apetito to poprostu przepisy kulinarne a uscislająć ich użyteczny szeroki zbiór.

W najprostszych słowach program bon apetito  działa tak: wpisując do niego produkty, które aktualnie mamy w domu,  Bank Smaków wyświetla nam przepisy jak wykorzystać  to co aktualnie posiadamy.  Kolejną zaletą aplikacji jest fakt, że jeśli mamy w ogóle za mało produktów program nie zostawia nas "na lodzie" a radzi co i jak  dodać żeby z tego co już jest w naszej dyspozycji i tak stworzyć jakieś kulinarne arcydzieło. Bank Smaków bon apetit zapamiętaj, pobierz i za free pomóż sobie i planecie,

Ciekawostką jest również że cała inicjatywa łączy ze sobą właśnie banki żywnościowe, firmę Adobe ale i również konkurs dla młodych grafików i artystów, których wyróżnione prace można oglądnąć na stronie programu

Uzupełnieniem  waloru edukacyjnego całego przedsięwzięcia jest również strona niemarnuje.pl  gdzie znajdziemy inne proste sposoby na niemarnowanie jedzenia. Bank smaków pl na pewno zajmie sobie szybko miejsce należne mu w sieci i wyrobi sobie markę wśród programików, których download jest za free a stopień użyteczności wykracza grubo ponad przeciętna.
Podobne Zdrowie i uroda

 • Notatnik Diabetyka

  Darmowy program „Notatnik diabetyka III wersja beta” pełni funkcję notatnika dla wszystkich osób mających problem z cukrzycą.

 • Dietetyk1000kcal

  Dietetyk1000kcal jest rewolucyjnym programem do wspomagania diety1000kcal, zwiera dużo usprawnień ułatwiających życie osób będących na diecie i dbających o swoją sylwetkę.

 • Beauty Studio

  Beauty Studio to program służący do wizualizacji stylizacji zarówno twarzy (make-up), jak również fryzur.

 • Outcook Express

  Outcook Express w wersji 1.2 to nowoczesna i przede wszystkim darmowa książka kucharska, którą zainstalujesz na dysku twardym własnego komputera.

 • Audiometr

  Audiometr to aplikacja pozwalająca na samodzielnie monitorowanie chorób słuchu za pomocą badania audiometrycznego.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Bank Smaków - bon apetitoAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie