Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Audiometr 1.01.02

Kategoria: Zdrowie i uroda
Producent: Zubek Electronics
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 12.08.2011
Rozmiar: 0.82 MB
System operacyjny: Windows 98, ME, 2000, XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 513

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis Audiometr 1.01.02

Audiometria to jedno z podstawowych badań, które są wykorzystywane podczas diagnozy słuchu. Ze względu na to, że wykonywanie tych badań na własną rękę było na dobrą sprawę poza zasięgiem zainteresowanych, powstała aplikacja Audiometr, pozwalająca samodzielne monitorowanie zmysłu słuchu za pośrednictwem komputera.

Aplikacja jest bezprecendensową próbą umożliwienia użytkownikom regularnego i bezproblemowego przeprowadzania badań słuchu bez konieczności wydawania kilkudziesięciu złotych w instytucjach medycznych. W cenie zaledwie kilku wykonanych przez specjalistów badań otrzymujemy szansę nielimitowanego badania siebie, znajomych oraz rodziny bez konieczności wychodzenia w domu. Jedyne czego potrzebujemy to program Audiometr, komputer oraz słuchawki. Audiometr pozwala na trenowanie słuchu i monitorowanie postępów, dzięki czemu możemy nie tylko diagnozować sprawność tego zmysłu, ale także go poprawiać czy porównywać z członkami rodziny albo znajomymi.

Do pobrania udostępniamy wersję demonstracyjną programu. Chętnych zachęcamy do pobrania pełnej wersji, dostępnej pod linkiem "Kup w sklepie".

Podobne Zdrowie i uroda

 • Beauty Studio

  Beauty Studio to program służący do wizualizacji stylizacji zarówno twarzy (make-up), jak również fryzur.

 • Dietetyk1000kcal

  Dietetyk1000kcal jest rewolucyjnym programem do wspomagania diety1000kcal, zwiera dużo usprawnień ułatwiających życie osób będących na diecie i dbających o swoją sylwetkę.

 • Outcook Express

  Outcook Express w wersji 1.2 to nowoczesna i przede wszystkim darmowa książka kucharska, którą zainstalujesz na dysku twardym własnego komputera.

 • Notatnik Zdrowia

  Program „Notatnik Zdrowia” to trialowy program umożliwiający łatwe notowanie pomiarów naszego ciała.

 • Mój Komputerowy Dietetyk

  Mój Komputerowy Dietetyk 2 to program przeznaczony dla osób stosujących dowolną dietę, diabetyków, sportowców i osób pragnących kontrolować swoje nawyki żywieniowe.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Audiometr 1.01.02Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie