Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Outcook Express 1.2

Kategoria: Zdrowie i uroda
Producent: Bartosz Małkowski, Dariusz Grabowski
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 22.04.2014
Rozmiar: 1.5 MB
System operacyjny: Windows 98, ME, 2000, XP, Vista, NT, 7
Liczba pobrań: 86

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Outcook Express 1.2

Outcook Express w wersji 1.2 to nowoczesna i przede wszystkim darmowa książka kucharska, którą zainstalujesz na dysku twardym własnego komputera. Całość zawiera łącznie cztery bazy danych z przeróżnymi przepisami na każdą okazję. Te jednak możemy dodatkowo rozszerzać o własne dania oraz pobierać przepisy z sieci. Outcook Express jest prosta w obsłudze i nie zajmuje wiele miejsca na dysku, przez co bez problemu może być instalowana nawet na nieco starszych komputerach.

Poza przepisami, do bazy danych można także dodawać ceny i rodzaje produktów, ich kaloryczność, czas przygotowania danego dania oraz dodatkowe komentarze. Nie zabrakło tutaj także podziału dań na kategorie oraz odpowiedniej wyszukiwarki, która pomoże odnaleźć konkretne danie. Każdy ze znajdujących się przepisów możemy szybko wydrukować, co znacznie ułatwia przygotowanie potrawy. Outcook Express to przydatne narzędzie zarówno dla tych, którzy lubią gotować, jak i dla tych, którzy dopiero zaczynają swoją kulinarną przygodę.

Podobne Zdrowie i uroda

 • Notatnik Zdrowia

  Program „Notatnik Zdrowia” to trialowy program umożliwiający łatwe notowanie pomiarów naszego ciała.

 • Beauty Studio

  Beauty Studio to program służący do wizualizacji stylizacji zarówno twarzy (make-up), jak również fryzur.

 • Notatnik Diabetyka

  Darmowy program „Notatnik diabetyka III wersja beta” pełni funkcję notatnika dla wszystkich osób mających problem z cukrzycą.

 • Audiometr

  Audiometr to aplikacja pozwalająca na samodzielnie monitorowanie chorób słuchu za pomocą badania audiometrycznego.

 • Dietetyk1000kcal

  Dietetyk1000kcal jest rewolucyjnym programem do wspomagania diety1000kcal, zwiera dużo usprawnień ułatwiających życie osób będących na diecie i dbających o swoją sylwetkę.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Outcook Express 1.2Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie