Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Beauty Studio 5

Kategoria: Zdrowie i uroda
Producent: soft Xpansion GmbH & Co. KG
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 03.09.2014
Rozmiar: 50.4 MB
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 144

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis Beauty Studio 5

Beauty Studio to program służący do wizualizacji stylizacji zarówno twarzy (make-up), jak również fryzur. Co ciekawe, wystarczy, że podamy dokładny opis naszego wyglądu i sylwetki, a aplikacja sama zaproponuje odpowiedni styl tak makijażu, jak i uczesania. Całość, pomimo braku polskiego menu jest dość prosta w obsłudze, wiec nikt nie powinien mieć problemu z odnalezieniem interesującego go opcji w menu. W bazie danych zawarte jest całe mnóstwo ciekawych fryzur oraz stylów makijażu na przeróżne okazje.

Znajdziemy tutaj zarówno stylizacje na co dzień, do pracy, jak równie na imprezę. Tak dla kobiet, jak i dla mężczyzn. Najpierw należy wypełnić swój profil (wzrost, kolor oraz kształt oczu, twarzy, ust, itd). Następnie program sam sugeruje nam odpowiednią stylizację. Rzecz jasna sami również możemy dobierać interesujące nas makijaże i fryzury, a po zakończonym projekcie całość wydrukować, by pokazać makijażystce lub fryzjerce. Naszym projektem możemy także pochwalić się znajomym poprzez e-mail lub publikację na łamach popularnych portali społecznościowych. Wersja demonstracyjna Beauty Studio 5 pozwala na skorzystanie wyłącznie z gotowych projektów.

Podobne Zdrowie i uroda

 • Mój Komputerowy Dietetyk

  Mój Komputerowy Dietetyk 2 to program przeznaczony dla osób stosujących dowolną dietę, diabetyków, sportowców i osób pragnących kontrolować swoje nawyki żywieniowe.

 • Notatnik Diabetyka

  Darmowy program „Notatnik diabetyka III wersja beta” pełni funkcję notatnika dla wszystkich osób mających problem z cukrzycą.

 • Dietetyk1000kcal

  Dietetyk1000kcal jest rewolucyjnym programem do wspomagania diety1000kcal, zwiera dużo usprawnień ułatwiających życie osób będących na diecie i dbających o swoją sylwetkę.

 • Outcook Express

  Outcook Express w wersji 1.2 to nowoczesna i przede wszystkim darmowa książka kucharska, którą zainstalujesz na dysku twardym własnego komputera.

 • Notatnik Zdrowia

  Program „Notatnik Zdrowia” to trialowy program umożliwiający łatwe notowanie pomiarów naszego ciała.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Beauty Studio 5Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie