Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Trendy 1.0

Kategoria: Systemy gier losowych
Producent: Eureka Systems
Licencja: Demo Licencja
Data dodania: 07.07.2008
Rozmiar: 0.6 MB
System operacyjny: Windows 95, 98, ME, 2000
Liczba pobrań: 988

Demo

Wersja testowa oprogramowania na licencji shereware. Udostępniana bezpłatnie, bez ograniczenia czasowego. Programy w wersji demo nie posiadają pełnej funkcjonalności. Najczęściej w ten sposób wydawane są gry komputerowe.

Opis Trendy 1.0

Trendy 1.0 jest narzędziem mającym na celu wspomożenie gracza w grach liczbowych, jest on graficznym  przedstawieniem wyników, statystyk i trendów liczb.

Obecnie są to gry: DużyLotek oraz MultiLotek, lecz niewykluczone jest że dojdą również inne, np: Numerek. Potrafi wskazać i wytypować najlepsze liczby lub grupy liczb.
Głównym zadaniem programu jest prezentacja wszelkich danych w postaci graficznej, która jest o wiele bardziej czytelna od postaci tekstowej. Analizując dane tekstowe czasami należy spędzić wiele godzin żeby wpaść na wnioski które wydają się oczywiste, gdy spojrzymy na nie z innego punktu (oczywiście w postaci graficznej).
Wykresy padnięcia liczb możemy oglądać wykorzystując następujące metody:
1. metody trendów - graficznie pokazuje trend liczby
2. metody odstępów - graficzne przedstawienie odstępów pomiędzy wystąpieniami poszczególnej liczby lub liczb.
3. metody przedziałów - biorąc pod uwagę określony przedział czasu pokazuje ilość padnięć danych liczb w tym przedziale.

Program zawiera bardzo prosty i intuicyjny interfejs, który umożliwia bardzo łatwo i szybko wykorzystać wszystkie możliwości programu. Możliwe jest konfigurowanie każdego wykresu osobno. W zależności od upodobań (oraz wielkości monitora) możemy w każdej chwili schować paski menu co spowoduje że wykres będzie zajmował cały ekran. W tym przypadku użytkownikom bardzo może się przydać prawy przycisk myszki którego każdorazowe  wciśnięcie powoduje pojawienie się/schowanie "Panelu sterowania".

Program zawiera również moduł typowania liczb dla Dużego i MultiLotka który zawiera dwie różne metody. Na podstawie bazy wyników zadając konkretny przedział czasowy możemy zobaczyć dokładne statystyki padania liczb w zakresach (użytkownik ustala 3 zakresy: dla liczb słabych, średnich i mocnych) oraz wytypować liczby, które najprawdopodobniej w najbliższym okresie padną.

Podobne Systemy gier losowych

 • Duży Lotek REM

  Duży Lotek REM przeznaczony jest do wspomagania w grze liczbowej duży lotek.

 • MultiPairs 2004 Test

  Program MultiPairs jest aplikacją służącą do analizy i przechowywania wyników losowań Multi Lotka.

 • JKK DUŻY LOTEK 2.0

  JKK Duży Lotek służy do wypełniania i drukowania zakładów Dużego Lotka. Typować liczby można ręcznie albo za pomocą metody chybił-trafił.

 • Lotto Archiwum 2.5.0.0

  Program do sortowania liczb z losowań Lotto. Zawiera bazę losowań lotto do dnia 04.05.2008

 • MULTI LOTEK Plus REM 2.0

  Program lotto MULTI LOTEK Plus REM przeznaczony jest do wspomagania w grze liczbowej Multi Lotek Plus.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Trendy 1.0Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie