Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

MULTI LOTEK Plus REM 2.0

Kategoria: Systemy gier losowych
Producent: REMIDA
Licencja: Shareware Licencja
Data dodania: 07.07.2008
Rozmiar: 1.4 MB
System operacyjny: Windows 98, ME, 2000, XP
Liczba pobrań: 6583

Shareware

Jest to oprogramowanie płatne. Często jednak producenci oprogramowania dają użytkownikowi możliwość wypróbowania oprogramowanie udostępniając wersją z ograniczeniem czasowym Trial, lub o ograniczonej funkcjonalności Demo.

Opis MULTI LOTEK Plus REM 2.0

Program lotto MULTI LOTEK Plus REM przeznaczony jest do wspomagania w grze liczbowej Multi Lotek Plus.

Program ' Multi Lotek Plus REM ' jest programem łatwym w obsłudze, posiada wiele podpowiedzi i szczegółowo opracowaną Pomoc - klawisz F1. Naciśnięcie F1 wyświetla Pomoc na temat aktualnie wykonywanej lub ostatnio wykonanej operacji przez program.
Multi Lotek REM posiada bazę losowań od początku gry - 18.03.1996 r. (dla liczby PLUS od 08.01.2004 r.), którą można automatycznie uaktualniać z internetu lub pobierać plik z aktualnymi losowaniami.
Można korzystać z kilkunastu rodzajów automatycznych typowań prawdopodobnych liczb , w których użytkownik może dodatkowo zmieniać parametry. Każde z nich może współdziałać z funkcją ' Dodaj/odrzuć liczby ' z poprzednich okresów (wg tablicy ilości wylosowań liczb z poprzednich okresów).Dwanaście typowań można testować na dowolnych kolejnych losowaniach za pomocą jednego kliknięcia myszką i wykorzystać do dodatkowej analizy. Można automatycznie dostroić parametry siedmiu typowań liczb do najlepszych wyników na wybranej ilości poprzednich losowań.
Program ' Multi Lotek REM ' posiada 2 typy skreślania pojedynczych zakładów i 7 typów skreślania wielu zakładów , od 2 do 10 skreśleń w zakładzie i typowanie/skreślanie 20-stek (od 1 zakładu do 60 000) z wybranych lub wszystkich liczb gry, w tym skreślanie zakładów według systemów i skreślanie z liczbami stałymi i preferencyjnymi.
Program Multi Lotek REM posiada wiele analiz i statystyk , począwszy od przeglądania skreślonego zakładu w układzie kuponu z wylosowanymi liczbami i trafieniami do bardziej złożonych, w tym statystyki do ustawiania parametrów filtru 'Preferowany zakład’. W każdej z nich użytkownik może zmieniać zakres pokazywanych statystyk i zakres analiz, co pozwala sprawdzić program Multi Lotek REM na dowolnych losowaniach z całego zakresu bazy losowań i ocenić jego przydatność.
Można wydrukować wiele statystyk i analiz bezpośrednio z programu lub kopiować statystyki i analizy do dowolnego edytora tekstowego (np. ' Notatnik ' lub ' Wordpad ' z Windows) w celu wydrukowania dowolnej statystyki, analizy lub ich zestawień. Można drukować zakłady na oryginalnych kuponach gier.

Podobne Systemy gier losowych

 • Duży Lotek REM

  Duży Lotek REM przeznaczony jest do wspomagania w grze liczbowej duży lotek.

 • MultiPairs 2004 Test

  Program MultiPairs jest aplikacją służącą do analizy i przechowywania wyników losowań Multi Lotka.

 • JKK DUŻY LOTEK 2.0

  JKK Duży Lotek służy do wypełniania i drukowania zakładów Dużego Lotka. Typować liczby można ręcznie albo za pomocą metody chybił-trafił.

 • Megalotek 1.05

  Megalotek to program do budowy systemów w grach LOTTO, KENO. Jest wszechstronną aplikacją, wspomaga liczne gry: Duży Lotek, Multilotek, Express Lotek, Zakłady Specjalne, Zakłady Piłkarskie, Twój Szczęśliwy Numerek.

 • DużyStat 1.0

  DużyStat udostępnia szereg wyliczeń statystycznych, takich jak określanie częstotliwości pojawiania się liczb lub ich kombinacji (par, trójek czwórek, piątek.)


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: MULTI LOTEK Plus REM 2.0Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie