Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Lotto Archiwum 2.5.0.0

Kategoria: Systemy gier losowych
Producent: Daniel Dziewanowski
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 07.07.2008
Rozmiar: 2,9 MB
System operacyjny: Windows 98, ME, 2000, XP, NT
Liczba pobrań: 3171

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Lotto Archiwum 2.5.0.0

Program do sortowania liczb z losowań Lotto.

Program posiada: gotowe Pełne 4 Auto Zapisy, pełne Bazy z Losowań - Dużego Lotka ,Express Lotka, Multi Lotka, Zakładów Specjalnych, auto Zapis Sortowań, możliwość wyboru liczb do losowania po Sortowaniu, możliwość wybrania liczb które mają być wyszukane z bazy w celu sortowania,  (min: 6 w Dużym Lotku, 5 Express lotku i Zakładach specjalnych, 2 w Multi Lotku), pasek wg. którego będziemy wiedzieć, jak dużą część bazy wybieramy, możliwość aktualizacji zapisanych sortowań / Możliwość usunięcia zapisanego sortowania.
Aktualizacja jest możliwa tylko, jeśli nowa baza nie jest większa niż 800 losowań od zapisanego sortowania i minimum 2 nowe losowania.

Podobne Systemy gier losowych

 • Duży Lotek REM

  Duży Lotek REM przeznaczony jest do wspomagania w grze liczbowej duży lotek.

 • Trendy 1.0

  Trendy 1.0 jest narzędziem mającym na celu wspomożenie gracza w grach liczbowych, jest on graficznym przedstawieniem wyników, statystyk i trendów liczb.

 • Express Lotek REM

  Express Lotek REM przeznaczony jest do wspomagania w grze liczbowej express lotek.

 • MultiPairs 2004 Test

  Program MultiPairs jest aplikacją służącą do analizy i przechowywania wyników losowań Multi Lotka.

 • DużyStat 1.0

  DużyStat udostępnia szereg wyliczeń statystycznych, takich jak określanie częstotliwości pojawiania się liczb lub ich kombinacji (par, trójek czwórek, piątek.)


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Lotto Archiwum 2.5.0.0Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie