Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Express Lotek REM

Kategoria: Systemy gier losowych
Producent: REMIDA
Licencja: Shareware Licencja
Data dodania: 07.07.2008
Rozmiar: 1.1 MB
System operacyjny: Windows 98, ME, 2000, XP, NT
Liczba pobrań: 1519

Shareware

Jest to oprogramowanie płatne. Często jednak producenci oprogramowania dają użytkownikowi możliwość wypróbowania oprogramowanie udostępniając wersją z ograniczeniem czasowym Trial, lub o ograniczonej funkcjonalności Demo.

Opis Express Lotek REM

Express Lotek REM przeznaczony jest do wspomagania w grze liczbowej express lotek.

Program komputerowy Express Lotek REM jest programem bardzo łatwym w obsłudze, posiada wiele podpowiedzi i szczegółowo opracowaną Pomoc. Naciśnięcie klawisza F1 wyświetla Pomoc na temat aktualnie wykonywanej lub ostatnio wykonanej operacji przez program.
Express Lotek REM oferuje kilkanaście rodzajów automatycznych typowań liczb , w których użytkownik może dodatkowo zmieniać parametry. Każde z nich może współdziałać z funkcją 'Dodaj/odrzuć liczby' z poprzednich okresów (wg tablicy ilości wylosowań liczb z poprzednich okresów). Dwanaście typowań można testować na dowolnych kolejnych losowaniach za pomocą jednego kliknięcia myszką i wykorzystać do dodatkowej analizy.Można automatycznie dostroić parametry siedmiu typowań liczb do najlepszych wyników na wybranej ilości poprzednich losowań.
Express Lotek REM posiada 2 typy skreślania pojedynczych zakładów i 7 typów skreślania wielu zakładów (od 1 zakładu do 60 000) z wybranych lub wszystkich liczb gry, w tym skreślanie zakładów według systemów i skreślanie z liczbami stałymi i preferencyjnymi.
W skreślaniu preferencyjnym użytkownik wybiera prawdopodobne liczby, określa liczby preferencyjne (od 1 liczby do 30% z wybranych liczb) i może zwiększyć ich wystąpienia w stosunku do pozostałych liczb o 25% lub 50% lub 75 %, oddzielnie dla każdej preferowanej przez siebie liczby.
Program Express Lotek REM posiada wiele analiz i statystyk , począwszy od przeglądania skreślonego zakładu w układzie kuponu z wylosowanymi liczbami i trafieniami do bardziej złożonych, w tym statystyki do ustawiania parametrów filtru ' Preferowany zakład ' . W każdej z nich użytkownik może zmieniać zakres pokazywanych statystyk i zakres analiz.
Można wydrukować wiele statystyk i analiz bezpośrednio z programu lub kopiować statystyki i analizy do dowolnego edytora tekstowego (np. ' Notatnik ' lub ' Wordpad ' z Windows) w celu wydrukowania dowolnych zestawień statystyk i analiz.

Podobne Systemy gier losowych

 • Duży Lotek REM

  Duży Lotek REM przeznaczony jest do wspomagania w grze liczbowej duży lotek.

 • MULTI LOTEK Plus REM 2.0

  Program lotto MULTI LOTEK Plus REM przeznaczony jest do wspomagania w grze liczbowej Multi Lotek Plus.

 • MultiPairs 2004 Test

  Program MultiPairs jest aplikacją służącą do analizy i przechowywania wyników losowań Multi Lotka.

 • Lottomaniak.NET 1.3.0

  Lottomaniak.NET ma na celu wspieranie gracza we wszystkich grach losowych, o każdej porze dnia, na całym świecie.

 • Trendy 1.0

  Trendy 1.0 jest narzędziem mającym na celu wspomożenie gracza w grach liczbowych, jest on graficznym przedstawieniem wyników, statystyk i trendów liczb.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Express Lotek REMAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie