Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Duży Lotek REM 2

Kategoria: Systemy gier losowych
Producent: REMIDA
Licencja: Shareware Licencja
Data dodania: 07.07.2008
Rozmiar: 1.1 MB
System operacyjny: Windows 98, ME, 2000, XP, NT
Liczba pobrań: 9302

Shareware

Jest to oprogramowanie płatne. Często jednak producenci oprogramowania dają użytkownikowi możliwość wypróbowania oprogramowanie udostępniając wersją z ograniczeniem czasowym Trial, lub o ograniczonej funkcjonalności Demo.

Opis Duży Lotek REM 2

Duży Lotek to nowa propozycja dla graczy w zakładach totalizatora sportowego. Program Duży Lotek jest narzędziem, które wspomaga granie właśnie w... dużego lotka. Został on z kategoryzowany jako program związany z systemami gier losowych. Pełna wersja programu Duży Lotek jest niestety płatna, jednak istnieje możliwość darmowego korzystania z wersji Shareware. Narzędzie to zajmuje bardzo niewiele przestrzeni dyskowej bo zaledwie około 1 MB. Programiści programu Duży Lotek napisali go pod Windows i tylko przy pomocy tego systemu operacyjnego możemy go otworzyć. Duży Lotek działa na wszystkich Windowsach, najnowsza wersja również na Viście. Program Duży Lotek został docelowo stworzony jako pomoc dla graczy zakładów losowych.

Producent darmowego Duży Lotek - firma REMIDA - starała się by aplikacja ta była bardzo prosta w obsłudze, miała dużo podpowiedzi i szczegółową pomoc dla początkujących. Warto zauważyć, że najnowszy Duży Lotek posiada wbudowaną bazę wszystkich losowań począwszy od 27 stycznia 1957 czyli od początku istnienia gry. Co ważne, bazę tą można na bieżąco uaktualniać jeśli tylko nasz komputer podłączony jest do Internetu. Aktualizacja odbywa się często automatycznie, dzięki czemu użytkownik może mieć stale dostęp do pełnej informacji na temat losowań. Jedną z najważniejszych funkcji, a zarazem możliwości darmowego Duży Lotek jest kilkanaście rodzajów losowania liczb do skreślenia. Przy tym, trzeba zaznaczyć, że użytkownik może dołączyć pewne osobiste parametry. Program Duży Lotek jest także prawdziwą skarbnicą wiedzy - informacja na temat dotychczasowych wyników losowań dostarcza nam wiele interesujących statystyk, porównań i danych. Teoretycznie prawdopodobieństwo wypadnięcia każdej liczby jest takie samo i tak samo niskie, jednak da się zauważyć, że pewne liczby pojawiały się do tej pory częściej niż inne. Może być to konsekwencją przypadku lub też "preferencji" maszyny losującej.

Tak czy siak, program Duży Lotek dostarczy nam szczegółowych danych w tej kwestii. Statystyki w programie Duży Lotek są tak stworzone, że można w łatwy sposób nimi żonglować i przeglądać dokładnie te dane, które chcemy. Korzystanie z najnowszy Duży Lotek to na pewno spora pomoc przy wyborze cyfr i zwiększeniu szansy swojej wygranej. W każdym tygodniu kilka osób w Polsce staje się milionerami i to wystarczająca zachęta by zainteresować się darmowym Duży Lotek.

Podobne Systemy gier losowych

 • Megalotek 1.05

  Megalotek to program do budowy systemów w grach LOTTO, KENO. Jest wszechstronną aplikacją, wspomaga liczne gry: Duży Lotek, Multilotek, Express Lotek, Zakłady Specjalne, Zakłady Piłkarskie, Twój Szczęśliwy Numerek.

 • MultiPairs 2004 Test

  Program MultiPairs jest aplikacją służącą do analizy i przechowywania wyników losowań Multi Lotka.

 • Trendy 1.0

  Trendy 1.0 jest narzędziem mającym na celu wspomożenie gracza w grach liczbowych, jest on graficznym przedstawieniem wyników, statystyk i trendów liczb.

 • DużyStat 1.0

  DużyStat udostępnia szereg wyliczeń statystycznych, takich jak określanie częstotliwości pojawiania się liczb lub ich kombinacji (par, trójek czwórek, piątek.)

 • JKK DUŻY LOTEK 2.0

  JKK Duży Lotek służy do wypełniania i drukowania zakładów Dużego Lotka. Typować liczby można ręcznie albo za pomocą metody chybił-trafił.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Duży Lotek REM 2

dodał: ~bombel , 21.12.2010

mam ten program i rzeczywiście ulatwia granie w lotto. zaraz po sciagnieciu programu raczej nie uda csie trafic szostki, ale przynajmniej da sie lepiej kontrolowac wynikie gier totalizatora sportowego, a przede wszystkim wyliczac sobie prawdopodobne liczby. jeszcze żeby dało się grać przez internet to byłbym w siódmym niebie.

dodał: ~antena1000@wp.pl , 23.05.2009

Ten darmowy program to jest kit.Ważne funkcje są zablokowane.Po co to mamienie.Oszustwo.

dodał: ~ihowa , 19.11.2008

Fajny ten Duży Lotek REM, ogólnie staram się grać w systemy dużego lotka a nie przypadkowe zaznaczanie liczb bo duży lotek zawiera ponad 14 milionów możliwości więc bez pomagania sobie ciężko wygrać w lotto, Tak że polecam programy dużego lotka, pobierz teraz i wygrywaj :) Moja najwyższa wygrana w Duzym Lotku to kilkaset zł i uważam ze duzy lotek jest dużo lepszy od Multi lotka

Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie