Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Wymarzony Ogród 3.0

Kategoria: Projektowanie wnętrz i ogrodów
Producent: INTERsoft
Licencja: Demo Licencja
Data dodania: 03.07.2008
Rozmiar: 27.3 MB
System operacyjny: Windows 98, ME, 2000, XP
Liczba pobrań: 7830

Demo

Wersja testowa oprogramowania na licencji shereware. Udostępniana bezpłatnie, bez ograniczenia czasowego. Programy w wersji demo nie posiadają pełnej funkcjonalności. Najczęściej w ten sposób wydawane są gry komputerowe.

Opis Wymarzony Ogród 3.0

Wymarzony Ogród 3.0 to program do projektowania ogrodów oraz terenów zielonych. Jest łatwy w obsłudze, może być używany zarówno przez amatorów hobbystów jak i profesjonalistów.

Program pozwala na wizualizację stworzonego projektu. Oferuje opcje podglądu ogrodu w różnych porach roku, dnia lub nocy. Posiada symulator wzrostu roślin, co pozwala na ocenienie wyglądu ogrodu po dłuższym czasie. Wymarzony Ogród 3.0 posiada bogatą bazę roślin oraz rozbudowana bibliotekę obiektów ogrodowych, takich jak: domy, altany, meble ogrodowe, sprzęt ogrodowy, elementy aranżacyjne, stawy, itp. Praca w programie odbywa się w dwóch trybach: projektowym i konstrukcyjnym oraz w edytorze wysokości, pozwalającym na dowolne kształtowanie terenu działki. Zaprojektowany ogród oraz listę użytych do projektu roślin można wydrukować w dowolnej skali.

Podobne Projektowanie wnętrz i ogrodów

 • Live Interior 3D Free

  Darmowy, prosty w obsłudze i bardzo funkcjonalny program do projektowania wnętrz, współpracujący zarówno z tradycyjnym komputerem, jak również urządzeniem wyposażonym w ekran dotykowy.

 • Roomeon 3D-Planer

  Roomeon 3D-Planer to darmowy program, dzięki któremu każdy będzie mógł zaprojektować i zaaranżować wnętrze swojego domu lub mieszkania.

 • BoConcept Furnish Pro

  Dostępny za darmo BoConcept Furnish Pro 2 to program pozwalający na wizualizację pokoju z nowymi meblami.

 • ALNO Kitchen Planner

  ALNO Kitchen Planner to wszechstronna aplikacja umożliwiająca zaprojektowanie kuchni. Program udostępnia firma ALNO, niemiecki producent mebli kuchennych. ALNO Kitchen Planner umożliwia wyposażenie kuchni w przedmioty z obszernego katalogu.

 • Room Arranger

  Room Arranger to aplikacja, która pozwala użytkowniki na zaprojektowanie lub aranżację dowolnego wnętrza. Jedną z największych zalet prezentowanego programu jest jego prostota obsługi.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Wymarzony Ogród 3.0Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie