Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Wymarzony Ogród 3.0

Kategoria: Projektowanie wnętrz i ogrodów
Producent: INTERsoft
Licencja: Demo Licencja
Data dodania: 03.07.2008
Rozmiar: 27.3 MB
System operacyjny: Windows 98, ME, 2000, XP
Liczba pobrań: 7832

Demo

Wersja testowa oprogramowania na licencji shereware. Udostępniana bezpłatnie, bez ograniczenia czasowego. Programy w wersji demo nie posiadają pełnej funkcjonalności. Najczęściej w ten sposób wydawane są gry komputerowe.

Opis Wymarzony Ogród 3.0

Wymarzony Ogród 3.0 to program do projektowania ogrodów oraz terenów zielonych. Jest łatwy w obsłudze, może być używany zarówno przez amatorów hobbystów jak i profesjonalistów.

Program pozwala na wizualizację stworzonego projektu. Oferuje opcje podglądu ogrodu w różnych porach roku, dnia lub nocy. Posiada symulator wzrostu roślin, co pozwala na ocenienie wyglądu ogrodu po dłuższym czasie. Wymarzony Ogród 3.0 posiada bogatą bazę roślin oraz rozbudowana bibliotekę obiektów ogrodowych, takich jak: domy, altany, meble ogrodowe, sprzęt ogrodowy, elementy aranżacyjne, stawy, itp. Praca w programie odbywa się w dwóch trybach: projektowym i konstrukcyjnym oraz w edytorze wysokości, pozwalającym na dowolne kształtowanie terenu działki. Zaprojektowany ogród oraz listę użytych do projektu roślin można wydrukować w dowolnej skali.

Podobne Projektowanie wnętrz i ogrodów

 • GardenPuzzle

  GardenPuzzle to wbrew pozorom nie jest gra, a innowacyjna aplikacja, która umożliwi nam efektywne zaprojektowanie własnego ogrodu według naszych upodobań.

 • VoxBox 2.5

  VoxBox 2.1 to darmowa aplikacja, za której powstanie odpowiada producent mebli VOX. Jest to program, dzięki któremu możemy zaprojektować wnętrze przy użyciu produktów tej właśnie firmy.

 • ADeko

  Bardzo zaawansowany i wielofunkcyjny program przeznaczony do aranżacji wnętrz, wirtualnego urządzania pomieszczeń itp.

 • Ashampoo Home Designer

  Ashampoo Home Designer to dość prosty w obsłudze, ale oferujący szereg zaawansowanych funkcji program służący do projektowania oraz aranżacji wnętrza domu lub mieszkania.

 • Sweet Home 3D

  Masz mieszkanie i nie wiesz, jak najlepiej ustawić w nim meble? A może budujesz dom i chcesz go zaprojektować albo też zajmujesz się aranżacją wnętrze? We wszystkich przypadkach dostępny za darmo Sweet Home 3D powinie Cię zainteresować.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Wymarzony Ogród 3.0Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie