Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

VoxBox 2.05

Kategoria: Projektowanie wnętrz i ogrodów
Producent: Vox Industrie S.A.
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 03.07.2008
Rozmiar: 39 MB
System operacyjny: Windows 98, ME, 2000, XP, NT
Liczba pobrań: 7179

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis VoxBox 2.05

VoxBox 2.0 jest aplikacją służącą do wizualizacji wnętrz. Głównym zadaniem programu jest umożliwienie aranżacji mieszkań i domów z wykorzystaniem mebli i artykułów dekoracyjnych. W programie można stworzyć dowolne pokoje: sypialnie, jadalnie, pokoje dzienne, młodzieżowe oraz gabinety.     Prostota programu i pełna wizualizacja trójwymiarowa mebli oraz pomieszczenia pozwala na szybkie i sprawne wykonanie aranżacji oraz przetestowanie funkcjonalności i estetyki wnętrza. Prawie wszystkie operacje wykonywane są przy pomocy myszki. Program posiada wbudowaną POMOC, co znacznie podnosi komfort pracy z aplikacją.

Funkcje programu:
-obszar otwarcia mebli
-możliwość pracy w trybie PERSPEKTYWA i WNĘTRZE, w których można edytować meble i artykuły dekoracyjne oraz zmieniać ich położenie
-możliwość zmiany kolorystyki mebla po jego wstawieniu do projektowanego pomieszczenia
-możliwość wstawienia z biblioteki produktów wybranych artykułów dekoracyjnych z oferty Meble VOX oraz za pomocą prostej funkcji POSTAW NA MEBLU łatwa aranżacja wnętrza
-biblioteka elementów umożliwia również wstawianie kwiatów, sprzętu elektronicznego, drzwi, okien, ścianek działowych, kolumn, słupków, jak również postaci.

Wymagania:
Procesor klasy Intel Pentium 500Mhz , 64 Mb pamięci RAM, karta graficzna zgodna z DirectX 7 z 16 Mb pamięci RAM, 35 Mb wolnego miejsca na dysku.

Program działa w technologii Macromedia Shockwave 3d firmy Macromedia Inc.

Podobne Projektowanie wnętrz i ogrodów

 • ALNO Kitchen Planner

  ALNO Kitchen Planner to wszechstronna aplikacja umożliwiająca zaprojektowanie kuchni. Program udostępnia firma ALNO, niemiecki producent mebli kuchennych. ALNO Kitchen Planner umożliwia wyposażenie kuchni w przedmioty z obszernego katalogu.

 • Live Interior 3D Free

  Darmowy, prosty w obsłudze i bardzo funkcjonalny program do projektowania wnętrz, współpracujący zarówno z tradycyjnym komputerem, jak również urządzeniem wyposażonym w ekran dotykowy.

 • Roomeon 3D-Planer

  Roomeon 3D-Planer to darmowy program, dzięki któremu każdy będzie mógł zaprojektować i zaaranżować wnętrze swojego domu lub mieszkania.

 • Gardenphilia Designer

  Bardzo profesjonalny i wielofunkcyjny program do projektowania ogrodów, parków, przydomowych terenów zielonych i innych miejsc związanych z roślinnością.

 • KitchenDraw

  KitchenDraw to wszechstronna aplikacja o dużych możliwościach, służąca do projektowania kuchni i łazienek. Zainstalowanie dodatkowych komponentów umożliwia zaprojektowanie także pomieszczeń innego typu.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: VoxBox 2.05

dodał: ~Ola , 05.03.2009

super gra

Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie