Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

VoxBox 2.5 2.5

Kategoria: Projektowanie wnętrz i ogrodów
Producent: Vox Industrie S.A.
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 19.07.2011
Rozmiar: 53,36 MB
System operacyjny: Windows 2000, XP, 2003, Vista, 7
Liczba pobrań: 472

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis VoxBox 2.5 2.5

VoxBox 2.5 to darmowa aplikacja, za której powstanie odpowiada producent mebli VOX. Jest to program, dzięki któremu możemy zaprojektować wnętrze przy użyciu produktów tej właśnie firmy. Mamy tu olbrzymi zbiór, z którego dowolnie czerpiemy interesujące nas meble. Dla wygody użytkowników podzielono je na kilka kategorii. Są tu więc osobno meble do sypialni, osobno do salonu, pokoju dla dziecka, itp. Najlepiej przekonać się po tym samemu. Pobierz VoxBox z tej właśnie strony i zaprojektuj swoje wymarzone mieszkanie! Plik instalacyjny ma 44 MB, wiec jego pobieranie zajmie parę chwil, jednak warto zaczekać.
Aplikacja jest w całości po polsku, więc nikomu nie powinna sprawić trudności jej obsługa. Zwraca uwagę dość duża możliwość konfiguracji wirtualnego mieszkania, które będziemy projektować – od wymiarów po kształt sufitu. Nie brak też takich elementów jak grzejniki czy drzwi i okna. Przykładowe konfiguracje powstałe z użyciem tej aplikacji ukazują zdjęcia w galerii przy tym opisie. Download VoxBox pozwoli stworzyć jeszcze piękniejsze – wszystko zależy tylko od gustu i pomysłowości użytkownika. A dodatkowa atrakcją jest możliwość dokonania wizualizacji 3D zaprojektowanego mieszkania, co pozwoli zobaczyć, jak wyglądałoby w praktyce. Możemy także wydrukować listę mebli użytych do projektu, co potem pozwoli na ich zakup w salonie meblowym. Lista autoryzowanych sprzedawców mebli VOX znajduje się na stronie firmy.
Aplikacja ta jest dostosowana do pracy pod wszystkimi popularnymi systemami Windows – czyli XP, Vista i Windows 7. W tych dwóch ostatnich przypadkach może okazać się niezbędne zalogowanie jako Administrator, aby dokonać instalacji programu. 

Podobne Projektowanie wnętrz i ogrodów

 • Live Interior 3D Pro

  Bardzo ciekawy program do projektowania wnętrz, współpracujący zarówno z tradycyjną myszką i klawiaturą, jak również ekranem dotykowym, dostępny w wersji testowej.

 • Room Arranger

  Room Arranger to aplikacja, która pozwala użytkowniki na zaprojektowanie lub aranżację dowolnego wnętrza. Jedną z największych zalet prezentowanego programu jest jego prostota obsługi.

 • Light Decor Paradyż 2

  Light Decor Paradyż 2 to program o nieco dziwnej nazwie, jednak wszystko wyjaśnia się, gdy wiemy że za jego powstanie odpowiada firma Ceramika Paradyż.

 • Sweet Home 3D

  Masz mieszkanie i nie wiesz, jak najlepiej ustawić w nim meble? A może budujesz dom i chcesz go zaprojektować albo też zajmujesz się aranżacją wnętrze? We wszystkich przypadkach dostępny za darmo Sweet Home 3D powinie Cię zainteresować.

 • Live Interior 3D Free

  Darmowy, prosty w obsłudze i bardzo funkcjonalny program do projektowania wnętrz, współpracujący zarówno z tradycyjnym komputerem, jak również urządzeniem wyposażonym w ekran dotykowy.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: VoxBox 2.5 2.5Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie