Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Sweet Home 3D 1.4

Kategoria: Projektowanie wnętrz i ogrodów
Producent: eTeks
Licencja: GNU GPL Licencja
Data dodania: 03.07.2008
Rozmiar: 25.6 MB
System operacyjny: Windows 98, ME, 2000, XP, Vista, NT
Liczba pobrań: 6808

GNU GPL

Powszechna Licencja Publiczna GNU (GNU General Public License) Jest to oprogramowanie w pełni otwarte i bezpłatne. Licencja GNU GPL opiera się o cztery podstawowe zasady. 0. Możliwość uruchamiania programu w dowolnym celu 1. Możliwość analizowania, jak program działa i dostosowywania go do swoich potrzeb 2. Możliwość rozpowszechniania niezmodyfikowanej kopii programu 3. Możliwość udoskonalania programu i publicznego rozpowszechniania własnych ulepszeń, dzięki czemu może z nich skorzystać cała społeczność. Obecnie najpopularniejsza jest wersja 2 GNU GPL wydana w 1991 r. W 2007 roku wydano wersję 3 licencji.

Opis Sweet Home 3D 1.4

Sweet Home 3D jest bezpłatnym programem umożliwiającym zaaranżowanie dowolnego wnętrza.

Sweet Home 3D umożliwia  określenie wymiarów i rozmieszczenie obiektów, które dla wygody zostały podzielone na kategorie związane z ich przeznaczeniem.
Biblioteka obiektów może zostać łatwo poszerzona przez pobranie dodatków ze strony producenta. Program pozwala wczytać plik graficzny (np. szkic projektu mieszkania), tak, aby można było obrysować go w programie. Gotowy projekt można obejrzeć dzięki trójwymiarowej wizualizacji. Na stronie internetowej programu można zapoznać się z podręcznikiem użytkownika, przykładowymi projektami oraz poradnikiem.

Uwaga!
Program wymaga zainstalowanego w systemie Java Runtime Environment (JRE) w wersji 5 lub 6.

Podobne Projektowanie wnętrz i ogrodów

 • Roomeon 3D-Planer

  Roomeon 3D-Planer to darmowy program, dzięki któremu każdy będzie mógł zaprojektować i zaaranżować wnętrze swojego domu lub mieszkania.

 • ADeko

  Bardzo zaawansowany i wielofunkcyjny program przeznaczony do aranżacji wnętrz, wirtualnego urządzania pomieszczeń itp.

 • Autodesk Revit

  Bardzo profesjonalny program do modelowania budynków i informacji budowlanych pod postacią przenośnych formatów.

 • VoxBox 2.5

  VoxBox 2.1 to darmowa aplikacja, za której powstanie odpowiada producent mebli VOX. Jest to program, dzięki któremu możemy zaprojektować wnętrze przy użyciu produktów tej właśnie firmy.

 • Gardenphilia Designer

  Bardzo profesjonalny i wielofunkcyjny program do projektowania ogrodów, parków, przydomowych terenów zielonych i innych miejsc związanych z roślinnością.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Sweet Home 3D 1.4

dodał: ~capoeira , 23.10.2009

capoeira

Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie