Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

SAM ZAPROJEKTUJ Dom, Wnętrze i Ogród 3.0

Kategoria: Projektowanie wnętrz i ogrodów
Producent: Laboratorium Komputerowe Avalon
Licencja: Demo Licencja
Data dodania: 03.07.2008
Data modyfikacji: 13.08.2012
Rozmiar: 22 MB
System operacyjny: Windows 95, 98, ME, 2000, XP
Liczba pobrań: 27659

Demo

Wersja testowa oprogramowania na licencji shereware. Udostępniana bezpłatnie, bez ograniczenia czasowego. Programy w wersji demo nie posiadają pełnej funkcjonalności. Najczęściej w ten sposób wydawane są gry komputerowe.

Opis SAM ZAPROJEKTUJ Dom, Wnętrze i Ogród 3.0

SAM ZAPROJEKTUJ Dom, Wnętrze i Ogród to wszechstronna aplikacja umożliwiająca  zaprojektować jednocześnie dom, wyposażyć wnętrze i urządzić ogród.
Stworzone przestrzenie można wyposażyć korzystając z bogatej biblioteki, zawierającej 2800 elementów. Stworzone projekty można obejrzeć w trójwymiarowej technologii Helios32 Radiosity Renderer.

SAM ZAPROJEKTUJ Dom, Wnętrze i Ogród podzielono na części:

Budowa
Moduł ten pozwala stworzyć bryłę domu od podłogi po dach, a także zaprojektować układ pomieszczeń na każdym piętrze, wstawić drzwi oraz okna i przykryć budynek dachem o dowolnie skomplikowanym kształcie. Pozwala również określić kolor i fakturę poszczególnych detali elewacji i wykończenia.

Urządzanie
Umożliwia zaaranżować wnętrze domu oraz jego otoczenie wraz z ogrodem. Obiekty z biblioteki można skalować, zmieniać kolor i fakturę detali, jasność i wiele innych parametrów, tak by najdokładniej odwzorować rzeczywistość. Zaletą jest bogata biblioteka elementów dekoracji domów, wyposażenia ogrodów, małej architektury, ogrodzeń oraz duża baza roślin wraz z ich opisami.

Modelarz
Moduł pozwalający poszerzać bazę dostępnych obiektów. Umożliwia szczegółowe zaprojektowanie dowolnych elementów wyposażenia domu i ogrodu.

Wizualizacja
Umożliwia obejrzenie gotowego projektu. Dzięki technologii Helios32 Radiosity Renderer możliwe jest wygenerowanie zdjęć najwyższej jakości pokazujących wygląd o dowolnej porze dnia i nocy oraz przy wybranej pogodzie.

Wymagania sprzętowe:
PC z procesorem Pentium 600 MHz, 128 MB pamięci RAM, karta graficzna z 16 MB, system Windows 98/ME/2000/XP.

Podobne Projektowanie wnętrz i ogrodów

 • Gardenphilia Designer

  Bardzo profesjonalny i wielofunkcyjny program do projektowania ogrodów, parków, przydomowych terenów zielonych i innych miejsc związanych z roślinnością.

 • Live Interior 3D Pro

  Bardzo ciekawy program do projektowania wnętrz, współpracujący zarówno z tradycyjną myszką i klawiaturą, jak również ekranem dotykowym, dostępny w wersji testowej.

 • ALNO Kitchen Planner

  ALNO Kitchen Planner to wszechstronna aplikacja umożliwiająca zaprojektowanie kuchni. Program udostępnia firma ALNO, niemiecki producent mebli kuchennych. ALNO Kitchen Planner umożliwia wyposażenie kuchni w przedmioty z obszernego katalogu.

 • GardenPuzzle

  GardenPuzzle to wbrew pozorom nie jest gra, a innowacyjna aplikacja, która umożliwi nam efektywne zaprojektowanie własnego ogrodu według naszych upodobań.

 • Ashampoo Home Designer

  Ashampoo Home Designer to dość prosty w obsłudze, ale oferujący szereg zaawansowanych funkcji program służący do projektowania oraz aranżacji wnętrza domu lub mieszkania.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: SAM ZAPROJEKTUJ Dom, Wnętrze i Ogród 3.0

dodał: ~karoli22 , 09.04.2012

powini dawać do tego paczekę nerwosoli !!!!

dodał: ~BAM , 22.01.2010

fajny program, mozna sie nim bawic. polecam

dodał: ~Lolman , 29.10.2009

Ma może ktoś key do tego programu ?\n

dodał: ~kasi , 20.10.2009

takie sobie

dodał: ~mati998 , 25.04.2009

no to co że nie zapisze, mi sie podoba. Przyda się dla osób mających zamiar zbudować mieszkanie lub urądzić ogród.

dodał: ~roll , 29.01.2009

Bzdurny program.. szkoda nawet pobierać bo niczego co zaprojektujesz nie zapisze

Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie