Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

PRO100 5.16

Kategoria: Projektowanie wnętrz i ogrodów
Producent: Ecru S.C.
Licencja: Demo Licencja
Data dodania: 03.07.2008
Rozmiar: 507,57 MB
System operacyjny: Windows 95, 98, ME, 2000, XP
Liczba pobrań: 18776

Demo

Wersja testowa oprogramowania na licencji shereware. Udostępniana bezpłatnie, bez ograniczenia czasowego. Programy w wersji demo nie posiadają pełnej funkcjonalności. Najczęściej w ten sposób wydawane są gry komputerowe.

Opis PRO100 5.16

PRO100 jest polskim programem umożliwiającym zaprojektowanie mebli i wyposażenie wnętrz. W czasie pracy z programem dostępny jest widok 3D. Aplikacja, choć wszechstronna i profesjonalna cechuje się prostotą obsługi i przyjaznym interfejsem.

PRO100 został wyposażony w liczne narzędzia. W programie możliwa jest budowa własnych bibliotek, a także korzystanie z wielu gotowych modułów. Program PRO100 nadaje się do wspomagania wszystkich etapów procesu produkcji mebli. Można być zastosowany do projektowania mebli "od zera", do budowy własnej biblioteki, do planowania zaopatrzenia w produkcji, do aranżacji wnętrz czy też do wspomagania w sprzedaży bezpośredniej. Na każdym z tych etapów dostępna jest natychmiastowa wizualizacja, różne rodzaje widoków, wycena i raporty. Program ten sprawdza się zarówno w małych firmach i salonach sprzedaży, jak i w dużych fabrykach posiadających sieci własnych sklepów i duże ośrodki produkcyjne. Program PRO100 udostępnia aktualizowany automatycznie raport formatek i elementów, wycenę projektu, rzuty z wymiarowaniem oraz możliwość wydruku.

Uwaga!
W wersji Demo ograniczono funkcjonalność,  nie ma w niej możliwości zapisywania i drukowania.

Podobne Projektowanie wnętrz i ogrodów

 • KitchenDraw

  KitchenDraw to wszechstronna aplikacja o dużych możliwościach, służąca do projektowania kuchni i łazienek. Zainstalowanie dodatkowych komponentów umożliwia zaprojektowanie także pomieszczeń innego typu.

 • GardenPuzzle

  GardenPuzzle to wbrew pozorom nie jest gra, a innowacyjna aplikacja, która umożliwi nam efektywne zaprojektowanie własnego ogrodu według naszych upodobań.

 • Live Interior 3D Pro

  Bardzo ciekawy program do projektowania wnętrz, współpracujący zarówno z tradycyjną myszką i klawiaturą, jak również ekranem dotykowym, dostępny w wersji testowej.

 • Sweet Home 3D

  Masz mieszkanie i nie wiesz, jak najlepiej ustawić w nim meble? A może budujesz dom i chcesz go zaprojektować albo też zajmujesz się aranżacją wnętrze? We wszystkich przypadkach dostępny za darmo Sweet Home 3D powinie Cię zainteresować.

 • Live Interior 3D Free

  Darmowy, prosty w obsłudze i bardzo funkcjonalny program do projektowania wnętrz, współpracujący zarówno z tradycyjnym komputerem, jak również urządzeniem wyposażonym w ekran dotykowy.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: PRO100 5.16Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie