Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

NET+ Interior Design 1.0.2.0

Kategoria: Projektowanie wnętrz i ogrodów
Producent: CAD Projekt K&A
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 03.07.2008
Rozmiar: 762 KB
System operacyjny: Windows 98, ME, 2000, XP
Liczba pobrań: 6489

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis NET+ Interior Design 1.0.2.0

NET+ Interior Design jest bezpłatnym programem do projektowania oraz aranżacji wnętrz.

Pozwala zaprojektować kuchnię, łazienkę, a także rozmaite pokoje. Użytkownik ma możliwość określenia wielkości oraz układu pomieszczenia. Program umożliwia wyposażenie wnętrza w mnóstwo elementów z wykorzystaniem techniki "przeciągnij i upuść".  Można wybierać okna, drzwi i wiele meble i akcesoriów z obszernej bibloiteki.
W czasie projektowania można oceniać efekty pracy w widoku 2Da po jej zakończeniu możliwy jest również podgląd w 3D.

Uwaga!
Program do poprawnego działania wymaga połączenia z internetem, ponieważ pobiera podczas pracy dane z sieci.


Podobne Projektowanie wnętrz i ogrodów

 • KitchenDraw

  KitchenDraw to wszechstronna aplikacja o dużych możliwościach, służąca do projektowania kuchni i łazienek. Zainstalowanie dodatkowych komponentów umożliwia zaprojektowanie także pomieszczeń innego typu.

 • ALNO Kitchen Planner

  ALNO Kitchen Planner to wszechstronna aplikacja umożliwiająca zaprojektowanie kuchni. Program udostępnia firma ALNO, niemiecki producent mebli kuchennych. ALNO Kitchen Planner umożliwia wyposażenie kuchni w przedmioty z obszernego katalogu.

 • Live Interior 3D Pro

  Bardzo ciekawy program do projektowania wnętrz, współpracujący zarówno z tradycyjną myszką i klawiaturą, jak również ekranem dotykowym, dostępny w wersji testowej.

 • VoxBox 2.5

  VoxBox 2.1 to darmowa aplikacja, za której powstanie odpowiada producent mebli VOX. Jest to program, dzięki któremu możemy zaprojektować wnętrze przy użyciu produktów tej właśnie firmy.

 • Light Decor Paradyż 2

  Light Decor Paradyż 2 to program o nieco dziwnej nazwie, jednak wszystko wyjaśnia się, gdy wiemy że za jego powstanie odpowiada firma Ceramika Paradyż.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: NET+ Interior Design 1.0.2.0Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie