Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

NET+ Interior Design 1.0.2.0

Kategoria: Projektowanie wnętrz i ogrodów
Producent: CAD Projekt K&A
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 03.07.2008
Rozmiar: 762 KB
System operacyjny: Windows 98, ME, 2000, XP
Liczba pobrań: 6498

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis NET+ Interior Design 1.0.2.0

NET+ Interior Design jest bezpłatnym programem do projektowania oraz aranżacji wnętrz.

Pozwala zaprojektować kuchnię, łazienkę, a także rozmaite pokoje. Użytkownik ma możliwość określenia wielkości oraz układu pomieszczenia. Program umożliwia wyposażenie wnętrza w mnóstwo elementów z wykorzystaniem techniki "przeciągnij i upuść".  Można wybierać okna, drzwi i wiele meble i akcesoriów z obszernej bibloiteki.
W czasie projektowania można oceniać efekty pracy w widoku 2Da po jej zakończeniu możliwy jest również podgląd w 3D.

Uwaga!
Program do poprawnego działania wymaga połączenia z internetem, ponieważ pobiera podczas pracy dane z sieci.


Podobne Projektowanie wnętrz i ogrodów

 • Ashampoo Home Designer

  Ashampoo Home Designer to dość prosty w obsłudze, ale oferujący szereg zaawansowanych funkcji program służący do projektowania oraz aranżacji wnętrza domu lub mieszkania.

 • Live Interior 3D Free

  Darmowy, prosty w obsłudze i bardzo funkcjonalny program do projektowania wnętrz, współpracujący zarówno z tradycyjnym komputerem, jak również urządzeniem wyposażonym w ekran dotykowy.

 • PRO100

  PRO100 4.6 to specjalistyczne, potężne narzędzie służące zarówno do projektowania mebli, jak też i aranżacji wnętrz. Zainteresują się nim przede wszystkim producenci oraz osoby zajmujące wnętrzami.

 • Gardenphilia Designer

  Bardzo profesjonalny i wielofunkcyjny program do projektowania ogrodów, parków, przydomowych terenów zielonych i innych miejsc związanych z roślinnością.

 • Live Interior 3D Pro

  Bardzo ciekawy program do projektowania wnętrz, współpracujący zarówno z tradycyjną myszką i klawiaturą, jak również ekranem dotykowym, dostępny w wersji testowej.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: NET+ Interior Design 1.0.2.0Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie