Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

NET Design ABRA 1.0.0.9

Kategoria: Projektowanie wnętrz i ogrodów
Producent: CAD Projekt K&A
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 03.07.2008
Rozmiar: 659 KB
System operacyjny: Windows 98, ME, 2000, XP
Liczba pobrań: 1511

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis NET Design ABRA 1.0.0.9

NET Design ABRA Edition jest aplikacją umożliwiającą wyposażenie wnętrz, udostępnioną przez firmę meblową ABRA.

Program umożliwia wyposażenie Aplikacja pozwala wyposażyć pomieszczenie w różnego rodzaju meble oraz akcesoria dodatkowe. Aby ułatwić pracę z programem elementy aranżacji podzielono ze względu na ich przeznaczenie. Wybrane przedmioty umieszcza się na projekcie za pomocą wygodnej metody "przeciągnij i upuść". Aplikacja umożliwia podgląd 2D, a po zakończeniu pracy również 3D, pozwalający obejrzeć wykonany projekt w wielu płaszczyznach. Program nie posiada opcji drukowania.

Uwaga!
Program do poprawnego działania wymaga połączenia z internetem, ponieważ pobiera podczas pracy dane z sieci.

Podobne Projektowanie wnętrz i ogrodów

 • Sweet Home 3D

  Masz mieszkanie i nie wiesz, jak najlepiej ustawić w nim meble? A może budujesz dom i chcesz go zaprojektować albo też zajmujesz się aranżacją wnętrze? We wszystkich przypadkach dostępny za darmo Sweet Home 3D powinie Cię zainteresować.

 • BoConcept Furnish Pro

  Dostępny za darmo BoConcept Furnish Pro 2 to program pozwalający na wizualizację pokoju z nowymi meblami.

 • Ashampoo Home Designer

  Ashampoo Home Designer to dość prosty w obsłudze, ale oferujący szereg zaawansowanych funkcji program służący do projektowania oraz aranżacji wnętrza domu lub mieszkania.

 • GardenPuzzle

  GardenPuzzle to wbrew pozorom nie jest gra, a innowacyjna aplikacja, która umożliwi nam efektywne zaprojektowanie własnego ogrodu według naszych upodobań.

 • VoxBox 2.5

  VoxBox 2.1 to darmowa aplikacja, za której powstanie odpowiada producent mebli VOX. Jest to program, dzięki któremu możemy zaprojektować wnętrze przy użyciu produktów tej właśnie firmy.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: NET Design ABRA 1.0.0.9Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie