Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

NET Design ABRA 1.0.0.9

Kategoria: Projektowanie wnętrz i ogrodów
Producent: CAD Projekt K&A
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 03.07.2008
Rozmiar: 659 KB
System operacyjny: Windows 98, ME, 2000, XP
Liczba pobrań: 1512

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis NET Design ABRA 1.0.0.9

NET Design ABRA Edition jest aplikacją umożliwiającą wyposażenie wnętrz, udostępnioną przez firmę meblową ABRA.

Program umożliwia wyposażenie Aplikacja pozwala wyposażyć pomieszczenie w różnego rodzaju meble oraz akcesoria dodatkowe. Aby ułatwić pracę z programem elementy aranżacji podzielono ze względu na ich przeznaczenie. Wybrane przedmioty umieszcza się na projekcie za pomocą wygodnej metody "przeciągnij i upuść". Aplikacja umożliwia podgląd 2D, a po zakończeniu pracy również 3D, pozwalający obejrzeć wykonany projekt w wielu płaszczyznach. Program nie posiada opcji drukowania.

Uwaga!
Program do poprawnego działania wymaga połączenia z internetem, ponieważ pobiera podczas pracy dane z sieci.

Podobne Projektowanie wnętrz i ogrodów

 • Ashampoo Home Designer

  Ashampoo Home Designer to dość prosty w obsłudze, ale oferujący szereg zaawansowanych funkcji program służący do projektowania oraz aranżacji wnętrza domu lub mieszkania.

 • ADeko

  Bardzo zaawansowany i wielofunkcyjny program przeznaczony do aranżacji wnętrz, wirtualnego urządzania pomieszczeń itp.

 • ALNO Kitchen Planner

  ALNO Kitchen Planner to wszechstronna aplikacja umożliwiająca zaprojektowanie kuchni. Program udostępnia firma ALNO, niemiecki producent mebli kuchennych. ALNO Kitchen Planner umożliwia wyposażenie kuchni w przedmioty z obszernego katalogu.

 • Live Interior 3D Pro

  Bardzo ciekawy program do projektowania wnętrz, współpracujący zarówno z tradycyjną myszką i klawiaturą, jak również ekranem dotykowym, dostępny w wersji testowej.

 • Gardenphilia Designer

  Bardzo profesjonalny i wielofunkcyjny program do projektowania ogrodów, parków, przydomowych terenów zielonych i innych miejsc związanych z roślinnością.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: NET Design ABRA 1.0.0.9Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie