Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

MyHouse 7.5.1.088

Kategoria: Projektowanie wnętrz i ogrodów
Producent: DesignWare, Inc.
Licencja: Demo Licencja
Data dodania: 03.07.2008
Rozmiar: 11.3 MB
System operacyjny: Windows 98, ME, 2000, XP, NT
Liczba pobrań: 8728

Demo

Wersja testowa oprogramowania na licencji shereware. Udostępniana bezpłatnie, bez ograniczenia czasowego. Programy w wersji demo nie posiadają pełnej funkcjonalności. Najczęściej w ten sposób wydawane są gry komputerowe.

Opis MyHouse 7.5.1.088

MyHouse umożliwia wszechstronne zaprojektowanie domu, aranżację wnętrza oraz zagospodarowanie  przestrzeni dookoła domu. Program cechuje się intuicyjną obsługą.


MyHouse umożliwia projekt nawet skomplikowanego, wielopoziomowego domu. Użytkownik może określać kolor ścian, rodzaj okien, drzwi, schodów oraz wielu innych elementów.
Aby ułatwić aranżację zaprojektowanych wnętrz, elementy wyposażenia podzielono ze względu na przeznaczenie: osobno do salonu, kuchni, łazienki, itd. Można także wybrać dodatkowe akcesoria, takie jak sprzęt AGD-RTV. Po zakończeniu projektowania aplikacja przygotowuje listę wykorzystanych materiałów.
MyHouse posaida opcję wizualizacji 3D. Wykonany projekt można obejrzeć z każdej strony i w każdej płaszczyźnie.

Podobne Projektowanie wnętrz i ogrodów

 • Ashampoo Home Designer

  Ashampoo Home Designer to dość prosty w obsłudze, ale oferujący szereg zaawansowanych funkcji program służący do projektowania oraz aranżacji wnętrza domu lub mieszkania.

 • VoxBox 2.5

  VoxBox 2.1 to darmowa aplikacja, za której powstanie odpowiada producent mebli VOX. Jest to program, dzięki któremu możemy zaprojektować wnętrze przy użyciu produktów tej właśnie firmy.

 • Live Interior 3D Free

  Darmowy, prosty w obsłudze i bardzo funkcjonalny program do projektowania wnętrz, współpracujący zarówno z tradycyjnym komputerem, jak również urządzeniem wyposażonym w ekran dotykowy.

 • Roomeon 3D-Planer

  Roomeon 3D-Planer to darmowy program, dzięki któremu każdy będzie mógł zaprojektować i zaaranżować wnętrze swojego domu lub mieszkania.

 • Room Arranger

  Room Arranger to aplikacja, która pozwala użytkowniki na zaprojektowanie lub aranżację dowolnego wnętrza. Jedną z największych zalet prezentowanego programu jest jego prostota obsługi.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: MyHouse 7.5.1.088Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie